Recenze: jelení lůj Perníček

K Vánocům neodmyslitelně patří perníčky. Miluju tu vůni, která se pak line bytem a navodí tu správnou atmosféru. Ta kouzelná vůně vás ale může doprovázet celý den a to i bez pečení. Stačí použít jelení lůj s panem Perníčkem :))

Je to i skvělý tip na drobný dárek, který zaručeně potěší a vykouzlí úsměv na tváří. Více se dozvíte v článku.
Jelení lůj Perníček je od české značky Regina. Jejich tradiční jelení loje určitě dobře znáte a pokud ne, tak doufám, že vás na ně alespoň trošku nalákám. Hlavně teda na pana Perníčka, protože pro mě je to podzimní a zimní must have.

Tento lůj je na rtech velmi příjemný, hydratuje dostatečně a chrání je před vysušením a popraskáním. Samozřejmě pokud máte rty hodně vysušené, je potřeba použít více hydratační lůj (např. tento). Nejlepší je ale ta dokonalá vůně perníčků. Dokonce se občas přistihnu, že lůj ochutnávám. A chutná dobře.

Cenově lůj vychází na 29 Kč (koupíte např. ZDE). V nabídce je i Princezna a Pixel se žvýkačkovou vůní. Za mě je ale jednoznačně nejlepší Perníček. Je to i perfektní tip na vánoční dárek, kterým neurazíte. A pokud vůní perníčků zbožňujete jako já, můžete si koupit i celou dárkovou sadu Perníček, ve které kromě loje najdete i sprchový gel a svačinový box. A věřte, že s takovou sadou uděláte radost nejen dětem :)


►►►ZNÁTE TENTO JELENÍ LŮJ? ZAUJAL VÁS? ◄◄◄
9 komentářů:

 1. Balzámek jsem měla už několikrát, je vážně skvělý, takže jsem ho musela pořídit i mamce :-)
  All my cosmetics

  OdpovědětVymazat
 2. perníček úžasně voní a sprchový gel se dá použít i jako pěna do koupele :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jeee, ten vypadá skvěle, mám ráda vůni perníčků.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ten si musím okamžitě koupit :D miluju balzámy a pokud je perníkový? No to je nutnost! :D
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 5. Já jsem perníček koupila pro moje kamarádky a už se těším až jim je předám!

  OdpovědětVymazat
 6. Na ten jsem se už dívala :) ale balzámů mám plno, tak jsem si ho nekoupila.

  Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 7. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)