"Nedělní lakování" - Naked od Urban Decay

Ahojky všem!

Taky se někdy šíleně zamilujete do nějakého odstínu a pak se vám ho jenom těžko odlakovává? Ani nevíte, s jak smutným výrazem jsem odlakovávala tohoto nude krasavce od Urban Decay.  

Lak je součástí sady Naked, která obsahuje 6 krásných odstínů (brzy vám je všechny představím) a jako první na řadu přišel přirozený odstín Naked.

Osobně mám nude odstíny moc ráda a
jeden čas jsem je nosila téměř pořád a jsem moc ráda, že jsem po dlouhé době nalakovala právě tento. Dokonce jsem se několikrát přistihla, že jsem si během dne nehty tak nějak prohlížela (asi jsem se kochala, jak jsou krásné) :)Lak je v malé lahvičce, která obsahuje 5 ml, což je podle mě opravdu škoda, protože nevím co budu dělat, až mi dojde :(
Šteteček je užší a delší a pracovalo se mi s ním dobře.
Cenu bohužel nemůžu říct, protože celá sada byla dárek, ale zvědavé hlavy mohou zapátrat na googlu.

Jak už vyplývá z názvu odstínu - Naked, je to středně tmavá nude barva, která se hodí ke každé příležitosti a určitě s ní nikdy nic nezkazíte.

Najít nude odstín je podle mě celkem těžký, protože není nude odstín jako nude odstín. Některý je třeba příliš světlý a nebo naopak tmavý a na nehtech nemusí vypadat, tak jak byste chtěly. Tmavší nude odstín bude vypadat zcela jinak na někom kdo má světlejší a nebo tmavší kůži.

Osobně si myslím, že až budu opálená, tak Naked bude vypadat daleko lépe než teď. Přeci jenom, jak jsem bledule, tak mi pak lak k opálenějšímu tělu sedne lépe.

Co se týče doby schnutí - tak musím říct jenom jedno velké woooooooooow. Nikdy, fakt nikdy jsem neměla lak, který by byl tak rychle zaschlý. A že mi jich už pod rukou prošlo celkem dost. Je to fajn když víte, že během chvilky je lak opravdu důkladně zaschlý a manikúra se tak nezničí. Za todle posílám Urban Decay velký palec nahoru.

A jak dlouho vydržel? Bohužel jsem druhý den umývala nádobí jak zběsilá, tak se mi odloupnul kousek na ukazováčku, to vidíte i na fotkách. Ale po zbylých 6 dní lak držel, tak jak má :)

Jak se vám krasavec Naked líbí?  Máte rády nude odstíny?

18 komentářů:

 1. Podobný odstín jsem měla od Essence, dělá ho i COLORAMA. Taky mám nude odstíny moc ráda <3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. od Coloramy mám taky podobný a od Essence vlastně také, ale z té starší řady, která už se teď bohužel nevyrábí :( :))

   Vymazat
 2. je to krásny lak :) ale ja mám radšej skôr také živšie a tmavšie farby :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. teď zase budu nosit nějaké veselejší, ale k nude odstínům se vždycky ráda vracím :)

   Vymazat
 3. Moc krásný odstín, nude laky jsem si v poslední době oblíbila a tento je parádní :)

  http://estrella-2012.blogspot.cz/2014/04/zpevnujici-telovy-olej-pece-na-dekolt.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem jeden čas ujížděla jenom na nude, teď už hodně experimentuji :))

   Vymazat
 4. Krásný krásný já lakoval před týdnem, a od té doby zase nic, nějak nestíhám s tím ušatým torpédem :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. klidně bych si ho na pár dní půjčila :)) sousedi mají stejného, sice už většího, ale aspoň by tu měl kamaráda :))

   Vymazat
 5. Barva je parádní - nádhera.

  By-Moni

  OdpovědětVymazat
 6. Jak už jsem psala na FB, je nádherný... A když ho tak chválíš, to asi fakt tu peněženku trochu vyhladovím. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem z té sady pořád nějak paf :D jsem teda pořád ještě hotová i z paletky Naked, nevim proč, ale je to pro mě prostě srdcovka a ty lak k tomu, to je prostě pastva pro oči :)

   Vymazat
  2. Mám doma paletku Mariposa a pak Vice 2 a obě jsou naprosto úžasný, chodim kolem nich po špičkách a jsou to prostě největší poklady (a nejdražší!). Na Nakedku si brousím zuby strašně dlouho, ale ještě jsem se k ní nedostala. No, na svatbu se s ní chci nalíčit, takže ji asi pořídit brzy budu muset (mám záminku!). :D No a pak jistojistě přijde i 2 a 3, jsou všechny úžasný a mně nude líčení (troufám si říct) sluší, takže je to přece nutnost. :D

   Vymazat
  3. taky se k těm svým chovám jako k miminkům :) a ze začátku jsem se bála do nich sahat a asi týden jsem na ně jenom tak koukala :)) na trojku si brousím zuby, ale asi to nechám až na narozky v létě a nebo na Vánoce :)

   Vymazat
 7. To je hezké...ale jen 5 ml, to asi raději ne :-( (protože vím, že cena bude pekelná a ani se raději nedívám :-D )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo, je to maličký miminko :)) cenu opravdu netuším, já mám celou sadu a raději jsem po ceně nepátrala :D

   Vymazat

Děkuji za komentář :)