Jak dopadla březnová stopka v nakupování?

Ahojky všem :)

Březen se nesl v duchu stopky v nakupování. Kosmetiky mám tolik, že nestíhám zkoušet, spotřebovávat, takže byla potřeba nakupovací mánii trošku pozastavit. Přidala jsem se tedy do březnové výzvy nenakupování kosmetiky. Protože jsem ale měla v plánu veletrh World of Beauty & Spa, nákupy z něj byly povolená výjimka :)

Upssss ... stopku jsem trošku porušila, ale opravdu jenom trošku a ke všemu mám dobré odůvodnění :)) Také jsem pár balíčků dostala v rámci spolupráce a to se přeci nepočítá :))

Tak se na březnové nákupy a novinky pojďte podívat :)
Nejprve se vrhneme na balíčky, které jsem dostala.

Čekal na mě balíček, plný laků od Makeup Revolution. Pár z nich už jsem recenzovala v neděli, tak se mrkněte. Na ostatních pilně pracuji, ale chce to čas :)Balíček od Astoru ke mně doputoval až do práce a to jsem hned měla lepší den :)) Už také pilně zkouším :)Jeden malý dáreček z práce, vůně Lovely Garden od C-Thru :)A ještě jeden dáreček z práce od kosmetiky Regina - jelení lůj, který je naprosto boží a bronzové perly, které sice nejsou perly, ale těším se :))Na Facebooku Sally Hansen probíhala Valentýnská soutěž a na mě se usmálo štěstí, takže můžu vyzkoušet další láčky :)Budu zkoušet i Ryor, který jsem zatím ještě vůbec nezkoušela. Ale do budoucna se na nějaké kousky zaměřím víc, tak uvidíme :))Z omlazeni.cz jsem dostala na recenzi top a base coat a také jeden naprosto krásný lak od značky Jessica :))

A teď už moje skromné nákupy :))


O nákupech z veletrhu jsem už psala v tomto článku, tak se nechci zbytečně opakovat :)
Otevíral se u nás JYSK, tak jsem ukořistila dva malé košíčky na kosmetiku :)) Hned se tam zabydlely laky na nehty, které čekají na nalakování :) A za dvacku jsem je tam nemohla nechat, takže to není hrubé porušení stopky, ne? :)
Z ebay a aliexpressu mi dorazila objednávka dalších věciček na nehty :)) A to se jako nákup nepočítá, protože to bylo koupeno v březnu :D (že jo) :))Další porušení nakupování, ale nutné. Někam mi zmizely odličovací tamponky a ty jsem prostě koupit musela, takže se to taky nepočítá :)

Samozřejmě ten den, co jsem tyto koupila, jsem objevila Sephora tamponky. Nevadí, těch u nás není nikdy dost.


A to je vše :))

CO ŘÍKÁTE NA BŘEZNOVOU STOPKU V NAKUPOVÁNÍ? NESELHALA JSEM, ŽE NE? :D
Kdo taky "nenakupoval"?

13 komentářů:

 1. Já myslím, žes neselhala :D Skvělý nákupy, ty laky od MR ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkná nakupovací stopka! :D Už se těším na recenze zkoušených produktů, obzvlášť na laky od SH :) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) Já teda osobně jeden lak od SH mám.. :) jsou skvělý, drží, začnou se mi loupat až cca po 5-6 dnech (ale protože jsem "vesnická" holka a mám, furt ruce v něčem namočený, je možné, že to vydrží déle) .. :) takže u mě zabodovali, ale mají přese jen jedno mínus.. :-( celkem se po něm ničí nehty, takže to chce hoodně vitaminů, zinku atd. :-)

   Vymazat
 3. Ja sa snažím tiež nenakupovať, ale teraz som si proste za odmenu, že som spravila skúšky v autoškole, kúpila nejaké veci :D A plus tiež potrebné veci :D

  Life-by-romi

  OdpovědětVymazat
 4. Jéé, ty laky Makeup Revolution..úžasné:-) Já se snažím nenakupovat každý měsíc (důvodem jsou velké zásoby, které potřebuji nějak udolat:-D) ale zpravidla to více nebo méně poruším:-D

  OdpovědětVymazat
 5. Páni, úplná hromada krásných věcí. Zajímalo by mě jak voní ten parfém od C-Thru :)

  I jeden šperk dodá mnoho krásy ♥

  OdpovědětVymazat
 6. Ja nenakupovala a taky jsem trochu ujela ale v mire jako ty 😁

  OdpovědětVymazat
 7. no už jsem myslela, že sis to všechno koupila sama, jak jsem viděla tu první fotku, to by byla stopka jak stehno :D :D Ty laky vypadají super, článek jsem už viděla a pěkné ;)

  OdpovědětVymazat
 8. Super nákupy i dárečky. Lak od Jessicy je bombovej:))

  OdpovědětVymazat
 9. páni super, nákupy a hlavně dárečky, určitě tě to muselo vše hrozně potěšit! :)
  http://lifewithpett.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 10. Zaujala mě hodně značka Regina. Jaké s ní máš prosím zkušenosti??
  Dárečky od Astoru by potěšily snad každou z nás :-))
  Pěkný článek. Krásné velikonoční pondělí. :-))
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. Já teda měla zrovna tenhle letošní březen ve znaku nákupů ve slevě. Objevila jsem web se slevovými kupony a to mě naprosto dostalo. Takového oblečení, šminků a dalších nezbytností, co jsem si koupila, jsem si nekoupila snad za celý poslední rok. :) Tak z toho mám samozřejmě radost a šířím ten web www.slevovykupon.net dál :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)