Srpen ve fotkách

Zdravím všechny čtenáře :)

Srpen byl hodně akční a i když jsem měla dovču jenom týden, měli jsme skvělé výlety a fotila jsem jak blázen :) A protože je tentokrát fotek opravdu hodně, pustíme do rovnou do článku :)))

Hned začátkem měsíce u nás o víkendu živě vysílala zprávy Prima, tak jsem se na tu "velkou slávu" byla také podívat :))) Dala jsem si své oblíbené bubble tea a večer jsme se mrkli na ohňostroj :))K létu patří neonky a proto jsem tomu přizpůsobila i nail art :)S krtečkem jsme si udělali výlet do Prahy na nákupy a dali jsme si zdravější osvěžení :))Ehm ... nejsem jediný blázen z rodiny, který zbožňuje Mimoně :D Bráchovi jsem koupila dodatečný žertovný dárek k narozkám ... nafukovací a skoro metr velký Mimoň :DNenechala jsem si ujít ani Vinný košt ... ale na co koštovat po skleničkách, když si můžu koupit celou lahvinku :D


Během koštu jsme měli i skvělý program - videomapping, který se opravdu povedl :))Krtek zase u Mekáče :DZajeli jsme do Mostu na závody, fandit a omrknout formule :))

I nějaké ty neřesti byly :)))
K narozkám jsem dostala krásný dáreček :)) A tak to dopadá, když kamarádka zjistí, že píšu blog o kosmetice :DHmmmm hmmmmm :)) Co k tomu říct :)) Nebojte, už mě ta mánie kolem žluťásků docela opouští :D Když má kosmetika krásné obaly ... prostě neodolám, děj se co děj :)


I malé drobnosti dělají velké radosti :))


Mňam mňam :))Na nějaké zdlouhavé zdobení nebyl čas, takže vše řeší razítka :) Dobře ... slibuju, že jsou tu Mimoni naposledy :DNa výlet do Krumlova jsme vyrazily brzy ráno, tak jsme se museli posilnit :))
Co vám budu povídat, bylo tam krásně :))


Kdopak vidí duhu? Aneb když fotím na slavný Olympus Pen (půjčený, zatím jsem stále na váškách) a jsem z toho totálně vyplesklá a fotím všecho a asi miliokrát :D


A také jsme vyrazili na nákupy do Drážďan :))Poslední sprnový víkend jsme trávili v přírodě a i když bylo šílené vedro, vyšlápli jsme dvě rozhledny :)))Zvládli jsme to a ze srpna je to všechno :)) Bylo toho celkem dost, srpen jsem si skvěle užila a díky volnu jsem si i trošku odpočinula :))  

SNAD SE VÁM FOTKY LÍBILY A BUDU RÁDA, KDYŽ MI NAPÍŠETE, KDE JSTE V SRPNU BYLI VY :)) 

10 komentářů:

 1. Krásný fotky pěkně vydařený měsíc :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super fotky :) Na tu stezku se chci taky co nejdřív podívat :)

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujuu :)) bylo tam krásně :)) ještě bych tam chtěla v zimě :))

   Vymazat
 3. já tvýmu bráchovi tak závidím toho mimoňa :D :D <3

  OdpovědětVymazat
 4. Na stezku se chci jednou taky podívat, chtěla jsem o prázdninách, ale nějak to nevyšlo...Už si to říkám si dva roky!:D
  Simushka in Bubblegum

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. také jsme to měli v plánu dva roky, ale nakonec jsme si udělali čas :))

   Vymazat
 5. Ten videomaping, musel být skvělý! Já jsem na něm byla v Plzni na Festivale Světla 2015 a úplně mně ohromil! Jestli se někde bude konat, chtěla bych to zase vidět :)

  OdpovědětVymazat
 6. Taky jsem byla v sprnu na Lipně na Stezce :) Jela jsi tobogánem? :D
  Viděla jsem ve výloze Fann produkty s mimoněma, tak plánuju nákup :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)