Červen ve fotkách

Červen už je také fuč a proto nesmí chybět přehled měsíce ve fotkách. Tentokrát je toho poměrně dost, ale snad se fotky budou líbit a opět trošku nakouknete do mého soukromí.
Jestli budete mít cestu kolem Zahradnictví Líbeznice, tak se tam určitě zastavte, protože to stojí za to :) Pro někoho, kdo bydlí v paneláku a nemá zahrádku, je to skvělé místo pro relax :)


Tahle fotka mi vždycky udělá radost :)Rychlý výlet do Pivovaru Lobeč na ochutnávku piva :)Bez neonek by to nebylo ono :)Příroda umí být opravdu kouzelná :)Byly i pochmurné dny.Zmrzlina, to je moje velké hřešení :)Tak jsem se se slzičkou v oku můj starý mobil uložila do šuplíku a koupila nový. Na tu velikost jsem si nemohla zvyknout, ale naštěstí už jsme kámoši :)Koncert Visací zámek :) Večerní procházka a samozřejmě zkouška nového mobilu :)
Driftování v Autodromu Most :)Milka loď :))Ten pohled mě nikdy neomrzí :)O tom, že dělá Revlon šampony jsem vůbec nevěděla. Vy ano?Krteček se opaluje :)Po práci do města na zmrzku, jak jinak :)Další neonka :)) Na třešně se těším od minulého léta :)) Relax u vody :)V práci mi dělal společnost Ben :D Makronka a zkouška filtrů v novém mobilu.


Procházky já ráda :)


Ještě pár fotek ze Zahradnictví Líbeznice :)Pití pro krtečka :)Další výletování :)
Krtek ponocuje a čučí na telku :)Grilovačka :) První letošní jsem musela zaznamenat :D Ohňostoj. V noci při přiblížení ale Huawei nefotí vůbec hezky, no co :)


Tahle už je lepší :)Závody v Mostě :)Vysílala jsem i živě na mém Facebooku, tak se mrknětě :) 

Hámzburk, který jsme zdolali minulý měsíc na nás koukal při cestě z Mostu :)


Ehm ... zase zmrzka :D 


Konečně je mám :)) Není žlutá, jako žlutá :) Obě bez bílého podkladu a ve dvou vrstvách.Byli jsme také na výstavě Titanic. Psala jsem o ní pár článků zpátky, tak jestli vás zajímá více fotek, můžete se podívat.
A TO JE VŠE. 
DEJTE MI VĚDĚT, CO JSTE PODNIKALY VY NEBO CO NA LÉTO CHYSTÁTE, AŤ SE MŮŽU INSPIROVAT :)

8 komentářů:

Děkuji za komentář :)