Prosincový Brandnooz box

Z prosince tu mám ještě jeden restík a to poslední Brandnooz box roku 2016. Tak se pojďte podívat, co se v něm ukrývalo :)
Rotkäppchen  Désalcoolisé Rosé (0,2 l / 47 Kč)
Víno s nádechem malin a jahodovou chutí. Bez alkoholu. Zkoušela jsem na Silvestra a bohužel mi vůbec nechutnalo.Čokoška Carla (20 g / 6 Kč)
Má nadstandartně vysoký podíl kakaové sušiny, autory obrázků jsou děti ze základní školy. Čokoládka byla dobrá, ale nic extra, z čeho bych měla být nadšená.Rotkäppchen Demi Sec (0,2 l / 47 Kč)
Originální tradiční víno s produkce rodinné firmy, jejíž tradice sahá až do roku 1857. V Německu je tato značka jednička v kategorii šumivých vín, prý i ve světě. Také jsem zkoušela na Silvestra a to mi naopak moc chutnalo a klidně bych uvítala větší lahev :)Patifu Delikates (100 g / 26,90 Kč)
Tofu paštika s jemnou konzistenci a vyváženou chutí, bez konzervantů. Na tu jsem zrovna nedávno dostala chuť a tuto značku díky Brandnooz boxu znám a máme vyzkoušenou, takže milé překvapení.Ricola Bylinný originál (75 g / 54,90 Kč)
Bylinné bonbony obsahují směs 13 bylin vypěstovaných ve švýcarských horských oblastech. Osobně podobé bonbony ráda nemám, ale přítel ano. A momentálně v období nachlazení se hodí :)Tuc Originál (100 g / 19,90 Kč)
Tuc sušenky má rád přítel, takže si je vezme do práce na zobání, ale pro mě to není žádná hitparáda :)MaxiVita Herbal horký nápoj echinacea a brusinka (69,90 Kč)
Echinacea je vhodná při nachlazeí a brusinky mají příznivý vliv na močové cesty. Podobné nápoje piju, když cítím, že se o mě pokouší nemoc.Jupí horká švestka se skořicí (0,7 l / 56,90 Kč)
Sirup bez umělých konzervantů, sladidel a barviv. Lze pít studený i teplý. Pokud bude dobrý, tak to bude fajn tip jak si zpříjemnit zimu, ale ještě jsem nezkoušela :) Korunní neperlivá (0,75 l / 11,90 Kč)
Tato minerální voda je držitelem certifikátu ,,vhodná voda k vínu". Je slabě mineralizovaná, což podporuje chuť vína, ale zároveň ho nijak nepřehlušuje. Voda mi chutnala, ale kupovat si ji znovu nepotřebuji.Z poslední edice jsem byla dost zklamaná, čekala jsem nějaké větší překvapení. Sušenky TUC, paštika, horké nápoje, Jupí a snad i ty vína se podle mě už v nějakých vydání objevily. Ricola, čokoládka a Korunní mi ale nepřijde žádná bomba. Sice všechno spotřebujeme, ale na poslední vydání roku 2016 mohli připravit něco lepšího.

JAK JSTE SPOKOJENÍ S PROSINCOVÝM BRANDNOOZ BOXEM VY?  

8 komentářů:

Děkuji za komentář :)