Únorový Brandnooz box

Únor opět utekl jako voda, tak tu máme další Brandnooz box.
RAMA s kokosovým a mandlovým olejem - 400 g / 43,90 Kč
Vhodná na mazání, pečení i vaření, z kvalitních rostlinných olejů, bez laktózy, vhodná pro vegany. Kokosovou Ramu jsem v obchodech ani v reklamě vůbec nezaznamenala, proto je pro mě novinkou a těším se, až ji vyzkouším.
KAND Ketchup bez přidaného cukru - 300 g / 24 Kč
Má místo umělých sladidel sladidla přírodního rostlinného původu. Kečupy bych v Brandnooz boxech už snad i zakázala, ale stejně se vždycky doma spotřebují.

PEDRO Komprimátový mix - 150 g / 17,90 Kč
Kdo by neznal bonbony Pedro. Toto je mix čoček a malých kostiček. Přítel se do nich samozřejmě hned pustil.DR. OETKER  Mousse au Chocolat - 50 g / 20,90 Kč
Obsahuje 20% kakaa a 9% čokoládových kousků. Z kvalitních surovin, bez palmového tuku. Sice si raději dělám čokoládovou pěnu poctivou domácí, ale ráda tuto vyzkouším.AQUILA VERITEA ledové čaje 0,5 l /  23,90 Kč
V boxe byly rovnou dva -  černý čaj s citronem a zelený čaj s broskví. Ledové čaje mám ráda, i když jsou hodně sladké, ráda si je občas dám.
TOMA Nádech citron a máta - 0,5l / 14,90 Kč
Bez cukru, umělých sladidel a bez kalorií. Citron s mátou je skvělá volba na léto, tak proč ne :)BOHEMIA Kotlíkové arašídy - 150 g / 49,90 Kč
Dvakrát obalované a následně pozvolna připravené arašídy v těstíčku se sladkým chilli a červenou paprikou. V nabídce ještě varianta s bylinkami. Arašídové hřešení mám ráda, bála jsem se, aby moc nepálily, ale pikantní byly akorát.

BOHEMIA Kotlíkové brambůrky - 50 g / 29,90 Kč
Brambory jsou připravované ještě se slupkou v kotlíku. V nabídce tři varianty - mořská sůl s rozmarýnem, sladké chilli a červená paprika nebo jarní cibulka a smetana. Brambůrky nekupuji, ale ráda ochutnám. Jenom doufám, že nebudou až moc slané.
SEMTEX Krvavý pomeranč - 500 ml / 29,90 Kč
Limitovaná edice s příchutí krvavého pomeranče, který chutná jemněji a je méně kyselejší. Energetické nápoje skoro vůbec nepiju, ale přítel ho vypil, proto jsem ani nestihla vyfotit :)


A ještě byl v Brandnooz boxu časopis Moje chvilka pohody. Ten bych tam upřímně vůbec nedávala. Když už tak nějaké recepty.
Únorový Brandnooz box byl hodně nezdravý, ale celkově jsem spokojená. Byly tam produkty, které využijeme, ale největším překvapením pro mě byla pouze kokosová RAMA:)

▶▶▶ A JAK ZAUJAL ÚNOROVÝ BRANDNOOZ BOX VÁS? ◀◀◀

12 komentářů:

 1. Já už mám box skoro snězený :-) Taky mě zaujala Rama, má jemně kokosovou chuť a upřímně si nedovedu představit dát ji na chleba. Možná z ní něco upeču. Brambůrky jsem měla rozmarýnové, nic moc, spíš nic :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. také bych měla mohla upéct :)) budu muset popřemýšlet :))

   Vymazat
 2. Něco bych si vybrala, jako tu Ramu, tu chci zkusit a snad ta čokoládová pěna s minerálkou, no a ty Perdo bombony, zbytek bych moc neuvítala :)

  OdpovědětVymazat
 3. Nic moc bych řekla, co by mě potěšilo je právě to Pedro, to je opravdu super :)
  Soutěž o pečující produkty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na to se hned pustil přítel, žužínka apod. to je jeho :))

   Vymazat
 4. Kokosová Rama vypadá zajímavě, brambůrky mám ráda a celkově se mi box docela líbí, kromě Semtexu. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Semtex jsem ani nestihla pořádně vyfotit :D přítel se do něj pustil, ani sem nestihla ochutnat :D

   Vymazat

Děkuji za komentář :)