Mramorové nehty: 4x jinak

Kdo by si nevšiml, že minulý rok byl trendy mramorový vzor? O mramorové nehty jsem se už jednou pokoušela (článek ZDE), tentokrát jsem si na pomoc vzala své oblíbené vodolepky. A aby mramoru nebylo náhodou málo, tak v dnešním článku najdete hned několik různých vzorů.ŽLUTÝ MRAMOR

Jako první tu mám mramor v tmavě žluté barvě. Ten se mi na první pohled moc nezalíbil, ale na nehtech překvapivě vypadal hezky a hlavně nevšedně.


MODRÝ VZOROVANÝ MRAMOR

Žlutý mramor jsem ještě trošku ozdobila pomocí vzorované modré vodolepky. Tu jsem použila pouze na jednu část nehtu a na přechod jsem použila zlatý zdobící pásek.
Zlaté pásky koupíte ZDE.
MRAMOR S NÁDECHEM DO FIALOVÉ

Další mramorová kombinace je s fialovým nádechem, která také na nehtech vypadala moc hezky.KLASICKÝ MRAMOR

Samozřejmě klasický mramor vypadá vždy skvěle a nikdy s ním nic nezkazíte. Nehty působí elegantně a na první pohled to bude vypadat, že vám zdobení zabralo spoustu času. Ale opak je pravdou :)
ČERNO-BÍLÝ MRAMOR

A teď to nejlepší. Černo-bílá snad nikdy nevyjde z módy a k tomu ještě mramor? Věřte mi, že jsem se na nehty nemohla vynadívat. Jsou ale hodně odvážně a rozhodně upoutají pozornost.


Teď tu mám ještě další dva vzory. Tentokrát ale na nehtech sestřenky. A jak vidíte, vodolepky se dají bez problémů použít i na krátké nehty.

Na celém archu je celkem 12 různě barevných motivů, takže si určitě vybere ten, který vám padne do oka a můžete mít každý týden jiné mramorové nehty. 

Vodolepky koupíte na BornPrettyStore za 1,99 $.►►► KTERÉ MRAMOROVÉ NEHTY SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE?  ◄◄◄*Děkuji eshopu BornPrettyStore za zaslání vodolepek k recenzi.

21 komentářů:

 1. mne sa najviac páči ten čiernobiely mramor :) a je super, že existujú takéto vodolepky a nemusí sa s tým človek dlho trápiť :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Klasický mramor vypadá perfektně!!! :)

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Fialový mramor vypadá perfektně, ale líbí se mi i klasický :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné nehty ♥ Vždy se mi tento vzor líbil a i na nehtech to vypadá super :)
  Petra z blogu www.mygoldenmind.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Mramorové nehty jsem nikdy neměla, ale vždy se mi hrozně líbily :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)