Letní trendy zdobení nehtů

Nejrychlejším a nejlehčím způsobem, jak si krásně ozdobit nehty jsou pro mě jednoznačně vodolepky. A právě o nich bude dnešní článek. Ukážu vám, jak si doma během chvilky vykouzlíte letní trendy manikúru. 
Tyto vodolepky najdete na eshopu pod kódem BYP32 a obsahují dva různé vzory. Oba ale v podobném stylu, který je v poslední době hodně trendy. A musím říct, že toto zdobení je asi to nejhezčí, co jsem letos na nehtech měla. Na nehty jsem se nemohla vynadívat a dostávala jsem samou chválu. Vzor s listy jsem zkombinovala s červeným lakem SpaRitual (článek ZDE) a vypadalo to perfektně. Vůbec bych se ale nebála použít i nějakou neonku, která k létu patří. S vodolepkami se mi pracovalo skvěla a řekla bych, že patří k těm kvalitnějším. Vodolepka krásně přilnuta k nehtu a nebylo potřeba ji nějak poupravovat. Sice často střídám laky a během týdne jsem schopna unosit i 3 odstíny, toto zdobení jsem prostě nemohla jen tak odlakovat a měla jsem ho skoro 2 týdny. Manikúra i vodolepky držely dobře a nikde se nesloupávaly.

Vodolepky seženete na eshopu Born Pretty Store a momentálně stojí 1 $.


►►► CO ŘÍKÁTE NA TOTO ZDOBENÍ ? KTERÝ VZOR SE VÁM LÍBÍ VÍCE?◄◄◄*Děkuji eshopu BornPrettyStore za zaslání vodolepek k recenzi. 

10 komentářů:

Děkuji za komentář :)