Zdobení kratších nehtů

V článcích vidíte swatche a zdobení na mých delších nehtech, ale věřte, že i na kratších se dá krásně kouzlit. Tentokrát jsem si vzala na pomoc sestřenku Míšu a pustila jsem se do lakování. Na výsledek se můžete podívat do dnešního článku. 
Fialová kombinace s vodolepkou kaktusu.Modro-tyrkysová kombinace, opět s vodolepkou.
I červené odstíny vypadají krásně na kratších nehtech. Tak se jich nebojte.

Taktéž hodně výrazné neonové odstíny sluší i kratším nehtům.A v kombinaci s elegantním zdobení je to pecka.►►► A to je pro dnešek vše. Budu ráda, když mi dáte vědět, jaké zdobení se vám líbilo :) ◄◄◄

5 komentářů:

 1. I krátké nehty jsou krásné, sama mám teď krátké, sice nenalakované. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné zdobení, já osobně mám ty kratší nehty a taky ráda lakuji :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
 3. Moc hezké..Já mám ráda krátké nehty..

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké :-) líbí se mi a velmi to oceňuji, že jsi sepsala a publikovala i takový článek. Článek pro ty, kteří jsou na krátké nehtíky. Super :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)