SpaRitual - Set Your Intention

Šedé odstíny jsem si v poslední době hodně oblíbila a věřte, že nevypadají vůbec obyčejně a nudně. Naopak. Vykouzlíte s nimi krásnou manikúru. Pojďte se podívat na nový odstín z kolekce Passion Project od SpaRitual. Set Your Intention je středně tmavá šedá, která na nehtech vypadá skvěle. Důkaz toho, že šedá nemusí působit obyčejně a nudně. Konzistence laku není ani hustá, ani řídká, takže zvládnete nalakovat snadno. Pomůže vám i kulatý širší štěteček. Odstín je dostatečně sytý už v první vrstvě, opět jsem ze zvyku a pro zvýraznění barvy nalakovala vrstvy dvě. Zaschlý byl rychle. Lak jsem nosila skoro dva týdny a kdybych neměla vidět odrosty, ani bych ho neodlakovávala. Vydržel bez problémů. 

Nebojte se šedých odstínů, na toto období je to perfektní volba. 


Lak obsahuje 15 ml, stojí 472 Kč a koupíte na eshopu SpaRitual.


►►► JAK SE VÁM LÍBÍ TENTO ODSTÍN ?  NOSÍTE ŠEDÉ?◄◄◄


Tak krásný odstín jsem nemohla nechat jen tak. Ozdobila jsem po opět pomocí razítka.*Děkuji zastoupení SpaRitual za zaslání laku k recenzi.

5 komentářů:

 1. krásny odtieň :) takýto mám na nechtoch najradšej :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Odstín jako dělaný do sychravého počasí :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 3. No tedaa :)) moc se mi líbí ta kombinace šedého a bílého.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 4. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)