Recenze: Gefühls Rausch šampon + balzám od Alverde

Konečně jsem našla čas, abych se vrhla na dokončení rozepsaných článků. Můžete se těšit na spousty recenzí kosmetiky. Sice jsem se v posledních měsících v nákupech kosmetiky hodně krotila, občas jsem neodolala a zhřešila.

Ač se v kosmetice za těch pár let blogování už trošku vyznám a snažím se vybírat produkty, které by mi mohly sednout, občas šlápnu pěkně vedle. A tak tomu bylo i v tomto případě, kdy jsem se nechala zlákat obalem a ovocnou vůní. Tentokrát to tedy bude recenze hodně negativní, ale i o tom kosmetika je. Více se dozvíte v článku.
Někdy koncem léta jsem v DM drogerii objevila limitovanou edici šamponů a balzámů v jednom od Alverde. Už v ten moment jsem si měla uvědomit, že mé vlasy nesnesou produkty 2 v 1, ale nechala jsem se zlákat obalem a vůní. Na výběr bylo tuším asi pět variant. Mně nejvíce voněla jahoda a fíky. Nalákalo mě i to, že je šampon (a balzám) určen pro všechny typy vlasů, obsahuje jojobový a olivový olej, pšeničný protein a vitamín E. Také neobsahuje konzervační látky a látky na bází minerálních olejů. A hezký ombré obal tomu také dost pomohl.

Bohužel, šampon jako takový byl naprosto příšerný a už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem měla takto špatnou vlasovou kosmetiku. První kámen úrazu přišel už při aplikaci, protože lahvička je z hodně pevného plastu a byl docela boj dostat šampon ven. Konzistence byla hodně gelovitá, takže opravdu dalo zabrat vymačkat to správné množství. Po nanesení jsem měla pocit, že si na vlasy vůbec nic nedávám. Jsem zvyklá, že šampon pění (a ano vím, že to není dobré) a proto jsem měla tendenci ještě přidat, abych vůbec měla pocit, že vlasy umývám. Díky té gelové konzistenci jsem si vlasy pořádně neumyla a během mytí se zacuchávaly a úplně jsem postrádala ten kondicionér.

Po použití jsem měla vlasy zplihlé, bez objemu a byl vůbec zázrak, abych je rozčesala. Mám mastnější vlasy, ale s použitím tohoto šamponu jsem je měla mastné už pár hodin po umytí. Šamponu jsem dávala šanci třikrát, ale pokaždé byl výsledek stejný - hrozné vlasy. Nakonec jsem ho vyhodila a ani nespotřebovala. Jediné plus byla vůně, která ale stejně ve vlasech nějak výrazně cítit nebyla. Takže i to bylo ve finále zklamání.

Tento šampon a balzám v jednom od Alverde tedy doporučit určitě nemohu. Stál 79,90 Kč a obsahuje 200 ml.


►►►NEZKOUŠELY JSTE TENTO ŠAMPON A BALZÁM ? 
POKUD ANO, JAK VÁM SEDL? ◄◄◄ 

5 komentářů:

 1. Ještě, že to byla jen limitka,ale asi by mě taky nalákal svým obalem a krásnou vůní. Je ho škoda.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 2. Jednu recenzi jsem na tento produkt dneska četla, tam si ho slečna moc chválila. Mě ale nezaujal.

  Přeji veselé a klidné Vánoce :)!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

  OdpovědětVymazat
 4. Our goal is to elevate your brand and make it distinct from the crowded marketplace we live in today. Explainer video company in Bangalore

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)