Španělsko - Costa del Sol

Krásné odpoledne všem :)

Mám tu pro vás skvělý tip na dovču :)
Jsou to fotky z loňské dovči, na tu letošní se teprve chystáme :)

A kampak jsme s přítelem a s patrou vyrazili?
Do mého milovaného Španělska :))

Vybírali jsme zájezdy na Last Minute, protože sem se potřebovala učit do školy a vůbec sem netušila, jak na tom budu s časem, takže plánování dovči dopředu nepřipadalo v úvahu.
Nejprve jsme chtěli do Costa Brava do Llotetu de Mar. Tam jsem totiž byla už 2x a moc se mi tam líbilo, tak sem chtěla vyrazit i s přítelem, ale bohužel bylo většinou všechno obsazné a nebo to bylo příliš drahé :(

Nakonec jsme vybrali zájezd od CK Fischer :) Vybírali  jsme asi půl hoďky a pak už jsme utíkali domu pomalu balit, protože jsme za 2 dny odlétali :)

Zvolili jsme Andalusii, přesně Costa del Sol.
Náš hotel se jmenoval Vik Gran Hotel Costa del Sol **** a co bylo úplně nejlepšííí - byl přímo na pláži :) Měli jsme program All Inclusive a délka pobytu byla 7 dní :)

Cesta trvala asi 3 hoďky, přistávali jsme na letišti v Malaze. Z Malagy jsme jeli asi hoďku a půl do hotelu. Cestou jsme totiž objížděli jiné hotely a vysazovali ostatní.
Bylo super, že jsme letěli na večer, takže jsme z letiště jeli za tmy a mohli jsme si krásně prohlédnout noční španělská města :) Také jsme si prohlédli ostatní hotely :)

Pak už nás jenom pan řidič vysadil před hotelem a šli jsme se ubytovat.
Hotel byl opravdu moc krásný :) Jen co jsme vešli na recepci zaslechli jsme hlasitou hudbu, vycházející ze salónku, kde probíhaly animační večery :) Pokoje byly nádherné, není krásnější pocit, když jdete na balkónek, slyšíte šumění moře a v dáli vidíte maják :) Opravdu úžasné :)
Po chvilce jsme vyrazili na menší oblíhku okolí :) Prohlédli jsme si bazén, přes branku se mohlo projít rovnou na pláž - no opravdu nádhera :)

Druhý den ráno jsme šli na snídani a zde byl asi největší ,,kámen úrazu,, :D
Bylo tam tooolik dobrého jídla, že jsme nevěděli co ochutnat dříve :) To samé na obědy a na večeře. Vždycky bylo něco nového, takže se nestalo, že bychom 7 dní jedli do stejné :) Mňam :))

Po obědě jsme měli schůzku s paní delegátkou, která nám trošku přiblížila okolí a nabídla nějaké výlety:)

Pak už jsme se jenom váleli na pláži nebo u bazénu, popíjeli drinky, užívali si sluníčky a relaxovali :)
Já sem to potřebovala, protože sem si učením jaksi taksi přeškvařila mozek :) Takže sem byla ráda, že tam byl klid :)
V dáli je vidět náš hotel :)

 Okolí hotelu bylo také velmi krásné :)
Více fotek po rozkliknutí :)

 Jeden večer se v místním městečku hrála hra El Secreto De Azrael :) Všude po okolí pobíhali několika člené týmy a plniny různé úkoly:) 
Tak jsme potkali mrtvé nevěsty, zoombie, jeptišky, rytíře apod. :))
 Pohled z balkónu na pokoji :)

 Relax u bazénku

Každý večer byla na hotelu nějaká zábava, takže jsme se opravdu nenudili :)
Bylo připravené například kouzelnické vystoupení, karaoke night, taneční vystoupení, potom různé kvízy - hádali jsme písničky apod :)


A také jsme využili možnosti výletů do okolí. Vypravili jsme se na GIBRALTAR.
Opravdu pokud budete mít možnost, tak všem doporučuji, bylo to tam krásné :)

Měli jsme krásné počasí, tak jsme viděli až do Afriky :)


A úplně nejkrásnější byly opičky :)) 


 Tadle opička všem kradla banány :D Jak si ho ale krásně oloupala a rychle spapala a hledala další :)
S kamarádkou se o něj dokonce prala :D

 No a tato opička zase ráda jablíčka :))

 A když už jsme byli na odjezdu, tak jsme zahlídli opičí mámu s miminkem :)))

 A poté jsme vyrazili na prohlídku města a na náááááákupy :) Byla tam bez celní zóna, takže někteří sebou táhli tolik věcí, že se to pomalu ani do autobusu nevešlo :D A opět pohled z pokoje :)

 A toto už byla cesta na letiště a domůůů :(

Tato dovča se mi opravdu moc líbila :) Nejprve jsme hledali něco živějšího, ale nakonec sem byla ráda, za toto :) Všichni jsme si potřebovali pořádně odpočinout :) V hotelu byla každý den zábava, takže nuda opravdu nebyla :)
Krásně jsme se opálili (kdo by se tady v 50stupních neopálil, že?), odpočinuli a máme spoustu úžasných zážitků.

Takže pokud budete přemýšlet o Andalusii, tak určitě doporučuji :) V okolí je i hodně památek, aquaparků atd. 

Video o našem hotelu  - odkaz

Letos bychom chtěli na nějaký ostov, takže přemýšlíme nad Mallorcou, Ibizou nebo Rhodosem :)
Tak doufám, že seženeme zase nějakou výhodnou last minutku :))

                                                A co vy? Jakou plánujete dovču? Nebo už jste byli?
                                                                                                                                                              - A

2 komentáře:

 1. Ty jo! Nádhera! Tak tady jsem ještě nebyla! =o)
  Kamarádka jela s tehdejším přítelem do Španělska autobusem, cesta trvala 24-27 hodin, takže celkem vražedná kombinace. Hrozně mě překvapilo, když mi říkala, že jim tam necvakají semafory jako u nás. Je to sice jen detail, ale mě zrovna takovéhle detaily uvíznou nejvíce v hlavě! =o)
  Letadlem jsme ještě nikam neletěli, přítel je srab a já nad tím ještě nepřemýšlela, jestli bych se bála nebo ne, protože spolubydlící v loni letěla rovnou 3x do Afriky a vždycky se nám vrátila.
  To muselo být úžasný jet do Španělska a pak se vrátit a říct: "Viděla jsem Afriku." =oD
  Letos ještě nevíme, kam vyrazíme. Ségry přítel nechce do: "blbý Itálie" a chtěl by dál, tak nevím, jestli vyrazíme společně, nebo každý sám...
  A kam jste tedy v roce 2013 vyrazili na dovču a co plánujete v roce 2014? ;) My jeli v loni poprvé s přítelem k moři a jela s námi i ségra. Ještě teď o tom píšu články, protože jsem si vedla cestovní deník 0=o)

  OdpovědětVymazat
 2. loni jsme bohužel na žádné velké dovče nebyli, přítel má dá se říct sezonní zaměstnání a měl zrovna dohodnutou dobrou práci, tak jsme jezdili po výletech jenom o víkendy, ale taky do stačilo :)
  letos bychom chtěli ale zase k moři, protože jsme si to ve Španělsku fakt parádně užili a přemýšlíme zase o Španělsku a nebo pokud nám to finance dovolí tak třeba Dubaj, ale uvidíme jestli budou nějaké last minute, protože my na to plánovaní moc nejsme a většinou máme oba vždycky smůlu a když něco naplánujeme, tak nám to nevyjde :(
  tato dovča plánovaná nebyla a fakt za to stála - 4* hotel přímo na pláži, all inclusive a za fakt směšnou částku - to jsme měli opravdu velký štěstí (ale já jsem si to zasloužila, přeškvařila jsem si mozek kvůli škole, tak jsem potřebovala trochu oddech) :))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)