Soutěž o vstupenky na jarní veletrh World of Beauty & Spa 2015

Ahojky :))

A je to tuuu :)) Pokud jako já netrpělivě čekáte na jarní veletrh World of Beauty & Spa, tak mám pro vás velmi příjemnou zprávu. Veletrh už se kvapem blíží a já vám mohu to čekání trošičku zpříjemnit :)

Opět máte možnost vyhrát volné vstupenky a první místo vyhraje i malý kosmetický balíček. To zní skvěle, že? :)) Kdo chce vyrazit za kosmetikou do Letňan, tak si soutěž určitě nesmí nechat ujít :)Již 19. veletrh kosmetiky a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA
Mezinárodní veletrh kosmetiky, krásy a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA v předjarním týdnu dne 13. a 14. března 2015 v moderním prostředí letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA.

S přicházejícím jarem nastává čas pro úpravy vzhledu, omlazení, ozdravení pleti, novou barvu i střih vlasů, či zbrusu nový image. Pro inspiraci i nákup novinek ze světa přírodní kosmetiky, péče o pleť, krásné vlasy, tělo i nehty nezapomeňte navštívit veletrh World of Beauty & Spa. Nelze opomenout ani další oblasti, které na veletrhu najdete, jako je aromaterapie, či regenerace těla i duše. Své novinky představí více než 300 vystavovatelů zastupujících stovky zajímavých značek, které Vás jistě oslní.

Dva dny plné zážitků přinese program na hlavním podiu i v saloncích, kde bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging péči, která se stává stále více populární. Naučit se můžete také alternativní způsoby, jak pečovat o své zdraví a o svůj vzhled. Nebudou chybět ani nové trendy v líčení, jak jinak než v podání vizážistů Pavla Bauera a Štěpánky Podroužkové. Těšit se můžete také na kadeřnickou show v podání Honzy Hlaváčka, Martina Loužeckého, Romany Topinkové, Honzy Špilara a dalších úspěšných kadeřníků.

Jak se oblékat? Odpověď na tuto otázku nám předvede řada českých miss a dalších známých tváří při několika módních přehlídkách, které jsme pro Vás připravili.

Nedílnou součástí veletrhu World of Beauty & Spa jsou zajímavé soutěže, které si opět zaslouží Vaší pozornost. Jednu z nejzajímavějších podívaných přinese velké finále soutěže Pavla Bauera CREATIVE IMAGE TEAM s tématem „VIVA LA FRIDA“. Inspirací tohoto témata se stala světoznámá malířka Frida Kahlo, díky které soutěžící mohou využít rozmanitosti barev, symbolů a tvořit obraz duše tak barevné, jakou byla ona sama.

Mezi další soutěže, které veletrh přinese, patří mezinárodní mistrovství v NAIL ARTU, které se tentokrát nese v duchu vášnivého španělského FLAMENCA. Také se můžete těšit na mistrovství ČR v manikúře, nebo velké finále ve foto-makeupu Štěpánky Podroužkové. Téma této soutěže je FASHION STREET a soutěžící tedy budou mít možnost vyjádřit svou představu stylů, které jsou k vidění na rušných světových ulicích.

To vše a mnohem víc Vás čeká na mezinárodním veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který bude probíhat ve dnech 13. a 14. března 2015 v pražských Letňanech. Bude se na Vás těšit tým veletrhu World of Beauty & Spa.

Další informace najdete na www.worldofbeauty.cz . Popřípadě na stránkácha FacebookuCo můžete vyhrát:
1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015 
2. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015 
3. cena - 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2015 


Podmínky soutěže (prosím, čtete pozorně)
1) být pravidelným čtenářem mého blogu přes GCF (ikona je v pravé liště)
2) do komentářů napsat
- správné odpovědi na dvě otázky (jsou uvedeny níže)
- podívat se na seznam vystavovatelů ZDE a napsat, jaký stánek byste rády navštívily a proč :)
- napsat vaši emailovou adresu, kam vás v případě výhry kontaktovat
3) těšit se na veletrh a držet si palce :)

A pokud sledujete Facebookové stránky veletrhu, tak si můžete přidat ještě jeden soutěžní komentář a zvýšit svou šanci na výhru :)


!!! Soutěž trvá od pondělí 23.2.2015 do středy 4.3.2015 20:00. Pak pomocí randomu vylosuji výherkyně, zveřejním je zde, v článku na svém Facebooku a kontaktuji je emailem. Pokud se mi vítězky neozvou do pátku 6.3., vylosuji náhradnice. Chci vstupenky zaslat co nejdříve, aby se náhodou někde nedržely.

Otázka č. 1: 
Kolikátý bude na jaře ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 13. – 14.3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 16.
b) 19.
c) 18.

Otázka č. 2: 
Kolikrát byla označena facebooková stránka veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 13. – 14.3. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany jako „To se mi líbí?“
a) cca 12.412
b) cca 3.250
c) cca 51.900


EDIT Z 4.3.2015 - SOUTĚ JE UKONČENA
VÝHERKYNĚ JSOU NÍŽE
Vendula Holcová byla vylosována jako první, takže získává 2x VIP vstupenku a malý kosmetický balíček. Zbylé dvě výherkyně vyhrávají 2x VIP vstupenku. Gratuluji :)kdopak najde logo mého blogu? :))

Držím všem palce a doufám, že se na veletrh těšíte a třeba se tam potkáme :))

Výhry dodala firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 13. – 14.3. 2015. Tímto znovu samozřejmě moc děkuji.

46 komentářů:

 1. Jů jde se soutěžit, snad budu mít taky jednou štěstí. Sleduju jako Markéta Polidarová. Odpovědi: 1. b - 19, 2. a - asi těch 12 400 (teď už je to víc :) ) No a samozřejmě se těším na SpaRitual a krom toho taky na Saloos a Nobilis tilia.
  A jestli to vyhraju, tak mi napiš na zmrzlaivlete@gmail.com
  Markéta

  OdpovědětVymazat
 2. Třetí bod plním jako blázen:D Správné odpovědi: 1b, 2a.
  GFC: Anežka Koroze
  Nejvíce se těším na věci od Vogus, protože mamka je má hrozně ráda a bude mít brzy narozeniny:)

  anezka.koroze@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. A FB stránky sleduji jako Anežka Koroze.

  OdpovědětVymazat
 4. a FB taky sleduji jako Míša Čapková :)

  OdpovědětVymazat
 5. Na gfc sleduji jako mishelle17, ročník bude 19. správná odpověď tedy b) a na fb včetně mě mají víc než a) 12412 lajků :) nejvíc se těším na sleek protože ten je vzdy brzy vyprodaný tak zautocim jako prvni a potom ryor a jordana :) a taky mám zálusk na řasy ardell. Děkujeme za soutěž mishelle17@seznam.cz na veletrh půjdu určitě zatím jsem byla vzdy na interbeauty tak snad se to letos podaří i do Letňan, těším se moc a fandím si :D M*

  OdpovědětVymazat
 6. GFC: Žaneta Korbelová
  1)B, 2) A
  Navštívila bych Sallos a Ryor :)
  zk.nhkladruby@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. sleduji GFC přes tento účet - Barča
  1b, 2a (teď je to 12605)
  Chtěla bych navštívit Carribean Sun a Sleek (minulý rok jsem je tam bohužel nenašla :D)

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Sleduju jako Jana Strašíková. Odpovědi na otázky: 1 - b, 2 - a Určitě bych navštívila stánek Milani/Jordana, protože naprosto miluju rtěnky a stíny v tužce od Milani a stále jich nemám ve sbírce dostatečné mnoštví. :)
  darleen@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. FB stránky veletrhu sleduju taky jako Jana Strašíková ;)

  OdpovědětVymazat
 12. Krásná soutěž, na veletrhu jsem zatím ještě nebyla, ale ráda bych ho navštívila.
  1. b
  2. a
  Navštívila bych spoustu stánků, zejména Milani, protože mě tato kosmetika již dlouho láká, Ryor - je mi velmi sympatický....
  mojekosmetika@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 13. Sleduju jako Simona Stupenova. Odpovědi: 1b,2a
  Ráda bych si tam pořídila balzám na rty od Bioargan, ale nejvíce by se mi líbilo seznámit se se všemi těmi značkami, které neznám:D
  simushka.ss@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. 1) b) 19.
  2) a) cca 12.412
  Ráda bych navštívila stánek Pleva s.r.o., prtž mám ráda jejich kosmetiku, ale nějak jsem na ni poslední doobu zapomněla, tak jestli mají nějaký novinky :-)
  GFC Tereza Hlínová
  @ 05051988@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Na FB mám like stránce pod jménem Tereza Hlínová :-)

  OdpovědětVymazat
 16. Krása, na tomhle veletrhu jsem zatím ještě nebyla :)
  Sleduji jako Charmedka
  Odpověd: 1b, 2a
  Určitě bych navštívila Absolute cosmetics - Jordana, Milani, be Chic..
  charmedka92@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. FB Beauty of pink
  charmedka92@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 19. Sleduju Kamila Ligasová kamcamahdalova@seznam.cz

  Těším se na stánek nejlepší biokosmetiky na trhu Nobilis Tilia s.r.o. a z dekorativky sleek, u nás celkm málo dostupny, chci vše vidět na živo!
  1.B 2.A

  OdpovědětVymazat
 20. gfc: Simoneta K
  otázka 1: c.)18.
  otázka 2: a) cca 12.412 (momentálně 12.620)
  těším se na absolute cosmetics, Ryor, Saloos a další :-D bude tam toho hrozně moc
  Doufám, že budu mít štěstí O:-)

  OdpovědětVymazat
 21. Otázka č. 1:
  b) 19.

  Otázka č. 2:
  a) cca 12.412

  Mě láká: Milani, Jordana, Freeman, Glazel, možná Jenny Lane, Nobili Tilia, Ryor.. Je toho dost :D A proto, že tyto značky už mám vyzkoušené a chtěla bych se podívat na kompletní sortiment, případně se poradit co se pro mě hodí :)

  Barbora.Hapova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 22. 1-b
  2-a
  tesim se na milani nebo sleek jestli tam bude
  tomanova.katerina@centrum.cz
  sleduju jako elizabeth green (ova)

  OdpovědětVymazat
 23. 1-b
  2-a

  Já bych ráda navštívila ABSOLUTE COSMETICS EU a TASHA, protože je navštívím pokaždé a pokaždé odtamtud odcházím s novýma úlovkama :)... Dál nutně potřebuju navštívit SALOOS a jestli tam někdo bude prodávat China glaze, OPI nebo Nubar tak i to :))... Pak samozřejmě i všechno ostatní, minule jsem tam narazila na můj luxusní krémík Swisso Logical, který tam měli za velmi příznivou cenu - o cca 300Kč levněji než normálně...

  lemonka173@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Sleduji tě všude:
  tady jako: Adriana Gröschlová
  Na Fb jako: Adriana Čápová Gröschlová
  Na IG jako:adrianag222

  Odpovědi:
  1) b 19
  2) a 12.412 (v tuto chvíli touž bude určitě o hodně víc)
  Určitě bych se jako správný lakomaniak chtěla podívat ke stánku Spa Ritual, a nejen podívat, ale i nakoupit:))

  e-mail: Groschlova@spspraha.cz

  OdpovědětVymazat
 25. 1) b, 2) a. Já se třesu na Sleek a Milani :). Sleduji přes FCB jak Marie Grössl a tady jako Marie Grössl :)
  m.grosslova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. 1- b)
  2-a)
  -navštívila bych absolute cosmetics,afrodita hair s.r.o,anglická krása,be chic! co víc říct než,že miluju dekorativku a péči o vlasy:)
  .gfc:Teri Vopatová
  -terinkav.7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. GFC: Klara Zakova
  klara.zakova1@seznam.cz
  Mě zaujal Beautiful Brows, protože poslední dobou si dávám na vzhledu obočí hodně záležet, ale furt to není to, co bych chtěla :D A také CEDRO sole s.r.o., protože vše, co se týká nehtů prostě miluju!
  Otázky: 1. b), 2. a)

  OdpovědětVymazat
 28. FB: Klára Žáková
  klara.zakova1@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. GFC: Kristýna Macková
  1.b)
  2.a)
  Moc se těším na Sparitual a pak se těším na štětce všeho druhu.
  krikym@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 30. FB: Kristýna Macková
  krikym@mail.com

  OdpovědětVymazat
 31. GFC: Adéla Něničková
  1. b)
  2. a)
  Ráda bych navštívila stánek BEAUTY-STORE.CZ kvůli Sigma štětcům a Sleek kosmetice, a potom také stánek s kosmetikou Milani :)
  ada.nenickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 32. FB: Adél Něničková
  ada.nenickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 33. Sleduji přes GFC jako Mycakestyle1. :-)

  ODPOVĚDI:
  1) b
  2) a
  kostkova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 34. GFC - Kristýna Košuličová
  1) b
  2) a
  strašně bych ráda navštívila veletrh kvůli těmto stánkům : Super–Lock s.r.o
  RYOR, a.s.
  ProfiBeauty
  Krása.cz / Vivantis a.s.
  kosmeticke-organizery.cz
  HOLLYWOOD
  GFC - Kristýna Košuličová
  bylo by strašně super kdybych vyhrála :3 samým štěstím bych snad skočila z okna :D
  jenom jsme tě chtěla poprosit že já tento týden od pondělí 2. března jedu na hory a dojedu v pátek večer jestli by ti vadilo že bych třeba odepsala jenom o den později doufám že to pochopíš :) protože asi tam nebudu mít přístup k internetu :/ nebo jestli bys mi potom mohal napsat na FB :) Kikina Kristýna Košuličová (můj fb)
  tynka.kosulicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. FB - Kikina Kristýna Košuličová
  tynka.kosulicova@seznam.cz
  prosím kdybych náhodou vyhrála napiš mi prosím na fb :) vysvětlila jsme to v předešlém komentu :)

  OdpovědětVymazat
 36. FB - Kikina Kristýna Košuličová
  tynka.kosulicova@seznam.cz
  prosím kdybych náhodou vyhrála napiš mi prosím na fb :) vysvětlila jsme to v předešlém komentu :)

  OdpovědětVymazat
 37. GFC: Terka Černá
  - 1.) B 2.) A
  - určitě na kosmetické věci, protože jsem na kosmetičce. :) třeba Super–Lock s.r.o zní fajn. :)
  - E-mail: Te-ri-nka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Ahoj, sleduji přes GFC jako Easy on the Eye.
  Kontakt: Easy on the Eye
  Odpovědi na otázky: 1) B 2) A
  Navštívila bych určitě stánek s umělými řasami Ardell a potom ten, který bude prodávat kosmetiku Jordana a Milani, protože všechny tyto značky jsou těžko k sehnání, pokud nechcete objednávat přes internet.
  Těším se a palce držím.

  OdpovědětVymazat
 39. odpovědi: 1B, 2A
  ráda bych navštívila Sparitual a Nobilis Tilia. Jsem naprostý magor do kosmetiky:D
  email: hanika223@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 40. Ahoj, moc dobrá soutěž!
  Sleduji Tě jako Skills of Art
  Odpověď na otázky jsou: 1)b, 2)a
  Já bych se podívala na gely a pilníčky od Hollywood, jelikož jsem vážně na nehty dřevo a chtěla bych se v tom zdokonalit, potom SOU Kadeřincké, jelikož tam bude kamarádka, kterou jsem od základky neviděla. Kosmetika Milani je samozřejmostí :))
  skills-of-art@seznam.cz


  OdpovědětVymazat
 41. + jeden komentář za sledování fb veletrhu :) Sleduji jako stránka Skills of Art, ale také jako Hana Květoňová :-)

  OdpovědětVymazat
 42. SOUTĚŽ UKONČENA, VŠEM DĚKUJI ZA ÚČAST :)

  OdpovědětVymazat
 43. Jupííííí...těším se...a děkujuuuu:))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)