Halloweenské zdobení s razítky MoYou

V dnešním článku najdete recenzi na razítkovací destičku MoYou s halloweenskými motivy a i několik inspirací na zdobení. Tak se pojďte podívat.


Neodolala jsem destičce označené "Festive 44" s halloweenskými motivy a "Festive 06" s vánočními motivy. Na vyzkoušení jsem dostala i razítkovací laky - černý, červený a bílý.
Halloween je skoro za dveřmi, tak začneme se strašidelnými motivy.


Každá destička je zabalena ve své vlastní designové obálce a na pravé straně je výřez, aby bylo vidět číselné označení. Destička je z nerezové oceli a má rozměry 6,5 cm x 12,5 cm. Obsahuje 12 motivů, které mají 1,2 cm x 1,5 cm. Jsou tedy vhodné na celoplošné razítkování. Samozřejmě pokud máte hodně dlouhé nehty, tak si budete muset s motivy trošku pohrát. Já mám momentálně nehty dlouhé tak akorát a velikosti motivů mi vyhovují.

Destička je potažena ochrannou fólií, kterou je nutné před použitím odstranit. To asi zkušené razítkovací maniačky ví, ale občas je někdo schopen destičku používat i s fólií a stěžovat si, že to nejde.
Musím pochválit i zadní stranu destičky. To je dokonalost, no uznejte.Takto vypadá destička po odstranění fólie.Pro lepší představu jsem vám všechny vzory narazítkovala na papír. Musím pochválit, že jsou perfektně vyryté a razítkování šlo bez problémů. Akorát u posledního motivu duchů jsou linie slabší, proto duchové tak nevyniknou. Ty bych doporučila spíše lakem vybarvit.
A teď už pár motivů přímo na nehtech.


Jako první jsem vybrala vzor pavučin a pavouky. Abych pravdu řekla, tak se pavouků bojím, ale nehtech je nosím ráda a na Halloween nejčastěji lakuji pavučinky. Na ukazováčku se mi pavučina moc nepovedla, protože jsem natáčela video (bude níže), koukala jsem přes foťák a špatně jsem vzor přenesla. Ale vše nemusí být perfektní.Nakonec jsem ještě zkusila výslednou manikúru přelakovat efektovým lakem, pro vytvoření zlatých pavučinek.

Dalším motivem jsou hvězdičky. Ty můžete použít kdykoliv, klidně i na Vánoce. Já jsem je zkombinovala s oranžovým podkladem a výsledek se mi moc líbil. Moc hezká kombinace by byla červeno-bílá nebo černo-žlutá. Zde se fantazii meze nekladou.


Aby zdobení bylo více halloweenské, tak jsem na zbylé nehty narazítkovala netopýrky.Dále jsem vyzkoušela první motiv z destičky a to šneka alá optický klam. Ten na nehtech vypadal moc hezky a není to takové to typické halloweenské zdobení a určitě pozornost zaujme. A aby to nebylo čistě jenom černo - bílé, tak jsem ho zkombinovala s červeným glitrovým lakem a výsledek byl perfektní. Co říkáte?Hvězdičky se mi zalíbily natolik, že jsem je narazítkovala na nový metalický pigment od Essence, který jsem zkoušela.
A teď už vás trošku navnadím na vánoční zdobení. Zkoušela jsem i motiv "šachovnice" a s nalakovanou červenou se mi více hodí právě pro vánoční zdobení než na Halloween. Samozřejmě by skvěle vypadala v klasické černo-bílé kombinaci.


A to je ze zdobení vše. Pomocí této destičky vytvoříte krásné halloweenské zdobení, které vám zabere jenom pár minut. Některé motivy můžete využít i na vánoční zdobení nebo kdykoliv během roku.

Není to moje první destička MoYou (a myslím, že ani poslední) a s klidným svědomím ji mohu doporučit. Konkrétně u této byly všechny vzory dostatečně vyryté a vzory bez problémů na nehet přenesete. Destička stojí 195 Kč a koupíte ji např. na eshopu Ráj nehtů.


Používala jsem razítko a stěrku také od značky MoYou, se kterými se mi pracuje dobře. Na videu uvidíte, že to jde samo. Jenom to chce trénovat. Sadu můžete koupit ZDE.

Důležitým klíčem k úspěchu při razítkování jsou samotné razítkovací laky. Já jsem dostala na vyzkoušení taktéž od značky MoYou a opět musím chválit. Věřte, že jsem vyzkoušela hodně razítkovacích laků, ale tyto jsou super. V nabídce je široká škála barev, můžete si vybrat jak klasické odstíny, ale i neonové, perleťové nebo metalické chrome. Cena je sice vyšší a to od 195 Kč za 9 ml, ale razítkovací laky neubývají tolik, jako klasické. A při běžném domácím lakování vám vydrží dlouho. Zkoušela jsem černý, bílý a červený a všechny byly dostatečně pigmentované, aby na nehtech vytvořily dokonalý motiv. Však to vidíte na fotkách, že jsou motivy syté a na nehet se přenesly v plné síle. Razítkovat lze samozřejmě i s klasickými laky, je ale těžké natrefit na ten, který bude dostatečně hustý a pigmentovaný natolik, aby vytvořit krásný vzor. Je proto snazší koupit raději přímo laky k tomu určené.


Ještě tu mám krátké video, kde uvidíte všechny zmiňované produkty v akci a ukázku zdobení s destičkou s vánočními motivy, o kterých vám napíšu brzy.
A z dnešního článku je to vše. Doufám, že se vám halloweenské zdobení líbilo a necháte se inspirovat. Na celý sortiment značky MoYou se můžete podívat ZDE.►►► JAKÉ ZDOBENÍ SE VÁM ZALÍBILO?
ZNÁTE ZNAČKU MOYOU? MÁTE NĚJAKOU DESTIČKU?◄◄◄


* Děkuji eshopu Ráj nehtů za zaslání razítek a laků k recenzi.

8 komentářů:

Děkuji za komentář :)