Recenze: Borotalco Intense a Active

O deodorantech Borotalco bylo na mém blogu už několik článků a dnes si můžete přečíst recenzi dvou nových řad - Active a Intensive. 
O značce Borotalco jsem již několikrát psala, ale jen pro stručné připomenutí něco málo z historie. Ta sahá až do roku 1878, kdy ve Florencii anglický lékárník Henry Roberts objevil formuli Borotalcum. Během pár let dobyla zelená dóza nesoucí značku Borotalco Itálii. Vše se točilo kolem vysoce kvalitního pudru z přírodního mastku, který má tyto vlastnosti: absorbuje, osvěžuje, zjemňuje a pečuje. Je určený pro pokožku dětí ale i dospělých. Během té doby samozřejmě značka rostla a v sortimentu teď můžeme najít deodoranty, sprchové gely a samozřejmě tělový pudr.

Vybírat můžete z řady Original (s nezaměnitelnou vůní Borotalca), Invisible (proti skvrnám na oblečení), Pure (bez obsahu hliníkových solí) a nově také Active a Intensive.

Řada Active je s inovativní technologií Odor-Converter ™ , které obsahuje mikrokapsle, které se aktivují pokud se potíte a pokud se právě hýbete. Mikrokapsle uvolňují extra vůní v okamžiku, kdy nejvíce potřebujete extra účinek.

Intensive zajišťuje účinnost po celý den, má vysoce výkonné složení s extra absorpčními účinnými přísadami a Microtalcem.Obě řady jsem pečlivě zkoušela celé léto a oblíbila si je na tolik, že jsem se k nim už několikrát vrátila a dokonce i ke kuličkám. Kuličkové deodoranty totiž vůbec nepoužívám, protože mi vadí lepivý pocit, který zanechávájí. Nicméně tyto kuličky mě přesvědčily o opaku - lepivý pocit nikde a fungují tak, jak mají. Ke sprejům také nemám žádné výtky - nelepí, nezanechávají fleky a příjemně voní. Co se týče funkčnosti, tak jsem mezi variantou Intensive a Active nezaznamenala žádný rozdíl. Podle vůně byste je ale poznali. Intensive voní jemně, pudrově. Active je také jemná, ale daleko více svěžejší.

Osobně mi více sedla ta svěžejší vůně Active a doporučila bych ji například na sport. A na běžné nošení jsem spíše volila Intensive. Obě ale mohu doporučit, protože fungují tak, jak mají a můžu se na ně spolehnout.


Deodoranty seženete v drogeriích a cena se pohybuje kolem 80 - 100 Kč. 

►►► Budu ráda, pokud mi dáte vědět, zda deodoranty Borotalco znáte, používáte a jak vám sedí. A pokud mrknete na můj Instagram, tak si o tyto deodoranty můžete zasoutěžit. ◄◄◄

*Děkuji zastoupení značky Borotalco za zaslání produktů k recenzi a do soutěže.

3 komentáře:

  1. Vůbec značku neznám, ale vypadá to super, mrknu po nich :)
    MyGoldenMind

    OdpovědětVymazat
  2. Ten, kto dnes číta toto svedectvo, by mal osláviť so mnou a mojou rodinou, pretože to všetko začalo ako vtip pre niektorých ľudí a iní hovorili, že to nie je možné. Volám sa Juraj Kamensky a som z Bratislavy, ale s manželkou sa sťahujem do Chicaga. Som šťastne ženatý s dvoma deťmi a krásnou ženou. Niečo hrozné sa stalo mojej rodine, stratil som prácu a moja žena opustila dom, pretože som sa nemohla starať o seba a o potreby rodiny. a jej deti v tomto konkrétnom okamihu. Podarilo sa mi deväť rokov, žiadna žena, ktorá by ma podporovala, aby som sa o deti dobre starala. Snažím sa poslať testovaciu správu mojej žene, ale ona blokovať ma z rozprávania s ňou sa snažím hovoriť so svojím priateľom a jej rodinnými príslušníkmi, ale stále viem, že by mi mohol pomôcť a ja som bol podanie žiadosti neskôr toľko spoločnosti, ale stále to urobili Nevolajte ma, kým neprišiel verný deň, že nikdy nezabudnem v mojom živote. Keď som sa stretol so starým priateľom môjho, ktorému som vysvetlil všetky moje ťažkosti a povedal mi o skvelom mužovi, ktorý mu pomohol získať dobrú prácu v Coca cola spoločnosť a on mi povedal, že jeho kúzlo koliesko, ale ja som človek, ktorý nikdy neverí v kolieskach kúzla, ale ja som sa rozhodol dať mu vyskúšať a jeho meno je Drosagiede on ma poučil a ukázal mi, čo mám robiť v týchto troch dňoch obed spell.I sledovať všetky pokyny a robiť to, čo ma požiadal, aby som sa dobre. uistil sa, že všetko šlo dobre a moja žena ma opäť uvidí po skvelej práci Drosagiede. Moja žena mi zavolala s nevedomým číslom a ospravedlnila sa mi a povedala mi, že mi naozaj chýba a naše deti a moja žena sa vracajú domov.a po dvoch dňoch Spoločnosť, ktorej som poslala svoj uznávací list, teraz som manažérom spoločnosť Paragon tu v USA. Odporúčam vám, ak máte nejaké problémy, pošlite správu na tento e-mail: {doctorosagiede75@gmail.com} alebo čo mu dáte na +2349014523836 a dostanete najlepší výsledok. Vezmite veci za samozrejmosť a bude vám odobraté. Prajem Vám to najlepšie.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)