"Nedělní lakování" - Vibration z jarní kolekce SpaRitual

Krásnou neděli všem :))

I když to zrovna dneska tak nevypadá, jaro se pomalu, ale jistě blíží. A s tím samozřejmě i jarní kolekce kosmetiky a laků. Na jaro se vždycky hrozně moc těším, proto mi jarní kolece vždycky vykouzlí úsměv na tváři.

SpaRitual uvedl jarní kolekci s názvem Rhythm, která obsahuje 6 laků laděných do překrásných pastelových odstínů. Ke mně si našel cestičku odstín Vibration a byla to z toho láska. Tento odstín jsem lakovala už 6x, ano, vidíte dobře. Mám tu minimálně třicet laků, které jsem nelakovala ani jednou a čekají v lakovací frontě. Vibration mě okouzlil natolik, že jsem s jeho obsahem v lahvičce pěkně hnula :)

Pokud se už těšíte na jaro a chcete ho přivítat dokonalým odstínem laku na nehtu, pojďte se mrknout do článku :)Jak už z fotek vyplývá, Vibration je pastelová světle růžová, která je prostě dokonalá. Světlé růžové moc nemusím, ale tento odstín se opravdu povedl. Působí jemně, něžně, romanticky, nevinně a elegantně.

Lak je krémový, takže s lakováním to není tak jednoduché, jako třeba u shimmerových. První lakování bylo o nervy, proto jsem před druhým lakováním dala lak nachviličku do lednice. A pomohlo. Lakovat šlo hned o něco lépe. Přeci jenom to ale chtělo chviličku trpělivosti a preciznosti.
Takto krásný odstín si totiž zaslouží jenom tu nejlepší péči. Věřte, že pokud se vám lakování povede, stojí to za to :)

Vždy jsem lakovala klasicky dvě vrstvy, které stačily k perfektnímu krytí. Vyplatilo se počkat, až bude první vrstva dobře zaschlá, pak šlo lakovat dobře. U SpaRitual jsem zvyklá na rychlé schnutí, u tohoto odstínu jsem musela počkat na dokonalé zaschnutí o něco déle, ale věřte, že pár minut navíc za tak krásný odstín opravdu stojí.

S výdrží jsem problém taky neměla, vždy jsem cca po pěti dnech odlakovala, protože jsem lakovala jiný lak.

Lak obsahuje 15 ml a stojí 355 Kč. Pokud nebo Lenku sledujete na Facebooku, tak víte, že občas děláme větší objednávky a laky tak vychází za hezký peníz.  

V jarní kolekci Rhythm najdete ještě 5 dalších nádherných odstínů, můžete se na mě mrknout ZDE. U kolegyň blogerek můžete během pár dnů najít recenze a swache dalších laků. U Lucky uvidíte odstín Pattern, u Hanky uvidíte krasavce Dynamics a u Lenky bude nálož fotek, protože bude recenzovat minikit :)

Tímto moc děkuji zastoupení SpaRitual za poskytnutí laku k recenzi.

LÍBÍ SE VÁM TENTO ODSTÍN? NEBO VÁM PADL DO OKA JINÝ?
20 komentářů:

 1. Nádherná barvička!!! A ty nehty - závidím :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Barva pěkná, ale mě by se taková na mých nehtech nelíbila, jsem zvyklá na tmavší a výraznější barvy :D

  Jahoda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já jsem taky zvyklá na výraznější, ale občas je to příjemná změna :))

   Vymazat
 3. Krasavec, musím uznat, že i mě Dynamics dělal problémy přilakování a taky jsem ho musela šoupnout do lednice. Fotila jsem ho na 4x a stejnak použiji fotky z prvního focení :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hani, tak koukám, že nám jarní kolekce dala pěkně zabrat, co? ale stálo to za to :)) Dynamics je taky krasavec :))

   Vymazat
 4. Nádherný nežný odstín, ooooch :)

  OdpovědětVymazat
 5. Odstín se mi líbí, i když mně by neslušel. Ale zdá se mi, že dělá velký nános na nehtech. Ale ty píšeš dvě vrstvy, tak nevím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ono se to asi jenom zdá, na nehtech vypadal normálně :) ale je pravda, že žádné slaboučké vrstvy to nebyly, to ne :)

   Vymazat
 6. Nádherná růžová, taková panenkovská... Moc se mi líbí. A máš moc krásné nehty :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Tento odstín se mi velmi líbí, nedávno jsem na něj narazila u Rimmel, mám jej v odstínu Lose your lingerie a také se jej nemůžu nabažit ;) bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 8. Nádherný odstín:-) tenhle se mi z kolekce líbí nejvíc:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Krásný, něžný, Spa Ritual je prostě srdcovka:))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)