Pozvánka na jarní veletrh World of Beauty & Spa 2016

Ahoj všem :)

I když teprve teď začíná ta pravá zima a konečně jsme se dočkali sněhové nadílky, milovnici kosmetiky se už těší na jaro. Blíží se totiž jarní veletrh kosmetiky World of Beauty & Spa 2016. Na co všechno se můžete těšit, se dozvíte v pozvánce. Doufám, že si termín veletrhu zapíšete do diáře a uvidíme se tam :))


zdroj21. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2016

Nenechte si ujít nejnovější trendy, které opět představí veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, jehož 21. ročník se uskuteční 11. a 12. března opět ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA - LETŇANY.

A na co se můžete těšit tentokrát? Několik set vystavených prestižních značek na stáncích vystavovatelů bude doplněno bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, bio-přípravky té nejvyšší kvality získávané z naší přírody i exotických krajů, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele.

Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s relaxací a oživením celého těla. Veletrh tedy nabízí nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat také program věnovaný anti-aging péči.

Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na alternativní péči o své zdraví. Partnery pro odbornou spolupráci jsou největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, sdružení pro kosmetiku „PROKOS“ a řada dalších specialistů.

Vizážisté Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková opět představí nejnovější trendy v líčení a chybět nebude ani kadeřnická show Honzy Hlaváčka, Martina Loužeckého, Romany Topinkové, Honzy Špilara a dalších úspěšných kadeřníků. Nedílnou součástí programu budou opět prestižní soutěže, jako je „CREATIVE IMAGE TEAM“, kde se utkají týmy složené z vizážisty, kadeřníka a modelky, nebo soutěž „FOTOMAKEUP“, mistrovství ČR v nail artu, v prodlužování řas a mnoho dalších zajímavostí.

Další informace, fotogalerie, videa a zajímavé soutěže najdete na webu - www.worldofbeauty.cz


V únoru se na blogu samozřejmě objeví soutěže o vstupenky, takže pokud se chystáte, určitě pozorně sledujte :)) 

CHYSTÁTE SE NA VELETRH? Já už se moc těším, protože dámských jízd není nikdy dost :))

zdroj8 komentářů:

 1. Asi opět vyrazím, můžeme se klído domluvit :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Já se těším, vloni jsem byla na jaře i na podzim a bylo to moc fajn

  OdpovědětVymazat
 3. A bude soutěž o vstupenky zase? Já bych chtěla jen omrknout pořádně Jordanu a pár značek :)

  OdpovědětVymazat
 4. Ahojky, já se chystám na veletrh kosmetiky, ale ten je až v dubnu, a tak mě trochu zaskočilo, že je nějaký i v březnu, protože veletrh kosmetiky je letos můj "goal". Byla jsi i na interbeauty Prague? Jaký je mezi těmi dvěma rozdíl?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jezdím pravidelně na oba, jak na jaře tak i na podzim :) rozdíl je hlavně ve vystovovatelých, dá se říct, že většina je na obou veletrzích, ale některé firmy jezdí jenom na jeden veletrh, takže to chce spíš kouknout, jaké firmy a značky vystavují a podle toho se orientovat :) např. SpaRitual vystavuje na World of Beauty & Spa :)

   Vymazat

Děkuji za komentář :)