Valentýnské zdobení se SpaRitual

V prvním únorovém příspěvku najdete tip, na rychlé, jednoduché a elegantní valentýnské zdobení. Jako základ jsem použila mou oblíbenou červenou od SpaRitual - Unite. Tu nosím velmi často a pokud pozorně sledujte blog, tak víte, že s ní mám už spoustu tipů na zdobení. Červená je prostě klasika a nikdy mě neomrzí. 

Na pomoc jsem si tentokrát vzala "vykrajovátko", které jsem si objednávala z Ebay (najdete pod názvem - Punch cutter nebo Mini Scrapbook Punches). Původně je to určené na Scrapbook, ale našla jsem využití i pro snadný nail-art. Na výběr je i spousta různých motivů. 

A postup je následující. Nejprve na folii nalakujete barevný lak (třeba do tvaru obdélníčku) v trošku silnější vrstvě a necháte důkladně zaschnout. Pak opatrně lak z folie sloupnete, vložíte do vykrajovátka a vykrojíte. Přesně tak, jako kdyby to byl papír. Pak už stačí jenom přenést na nehet, zafixovat top coatem a je to.

Pro toto zdobení jsem si udělala srdíčka v bílé i červené barvě a tato kombinace se mi zalíbila a určitě ji znovu brzy vyzkouším.


►►► JAK SE VÁM TOTO VALENTÝNSKÉ ZDOBENÍ LÍBÍ? ◄◄◄

10 komentářů:

Děkuji za komentář :)