Real life filters s Maybelline

Ahojky všem :)

V sobotu jsem se zúčastnila beauty eventu s Maybelline, kde nám byl představen nový koncept s názvem Real Life Filters. Koncept reaguje na využívání filtrů na Instagramu a s pomocí produktů od Maybelline NY si můžete filtr vytvořit i v reálném životě.

K pěti nejznámějším filtrům budou vytvořeny balíčky, díky kterým si daný filtr vykouzlíte přímo na sobě :) Zatím vám bližší informace neprozradím, protože se vše ladí a představení novinky proběhne přibližně za týden. Samozřejmě vám pak dám vědět a zatím se můžete podívat, jak celá akce probíhala :))
Doprovod mi dělala Lenka (ještě jednou děkuju), se kterou jsme na akci dorazily, jako když přijíždíme z Antarktidy. Ani jedna nejsme z Prahy a cestou nás přepadl déšť, Lenku dokonce kroupy a byla dost zima. Samozřejmě v Praze bylo krásně a o sluníčko nebyla nouze, ale co se dalo dělat :)

Setkání se konalo v prostorách Cash Only Studio, kde se nám líbilo a cítily jsme se tam příjemně.

Dostaly jsme uvítací drink, mé oblíbené Bubble Tea :) Pak jsme vyfotily občerstvení, o které se postaralo http://www.kitchenstory.cz/ a musím moc chválit, protože to stálo za to a byly to dobroty.

Po zdokumentování občerstvení jsme si šly prohlédnout studio. Poté se slova ujala PR, produktová manažerka a make-up artistka Margita Skřenková. Byl nám představen koncept Real life filters a pak už následovala volná zábava.

Na líčení ostatních jsme si netroufly, tak jsme alespoň líčení přenesly na papír. A samozřejmě, jakožto nehtové bloggerky jsme okoukly i pár laků. Zaujal nás i jeden propagační plakát a Lenka se hned pustila do lakování :) Neměly jsme po ruce žádné zdobící nástroje, tak se podívejte, čím Lenka zdobila, stojí to za to :D Také jsme poznaly i další bloggerky a prohodily pár slov.

A z psaní je to všechno a teď už jenom pár fotek :)) Moc děkuji PR zastoupení za pozvání a těším na složení balíčků k vytvoření Real Life Filters.
 
TĚŠÍTE SE NA KONCEPT REAL LIFE FILTERS?

A také jsme dostaly dárečky na vyzkoušení :)

8 komentářů:

 1. Jé to vypadá krásně, musela to být parádní akce. Doufám, že sis ji řádně užila :-))

  OdpovědětVymazat
 2. Ali, já děkuji moc za pozvání a moc jsem si to užila :-)
  To jídlo bylo opravdu božské a té srandy, co jsme si při líčení obrázků užily, na to budu vzpomínat hodně dlouho :-D ale tak to má být :-)
  Za mne opravdu povedená akce a též i já děkuji za zážitek :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Opět to musela být parádní akce. :)))

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk/

  OdpovědětVymazat
 4. Zauímavý článok, pozívam ťa na súťaž na mojom blogu:
  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  http://www.lifewithmishel.blogspot.sk/2015/06/big-giveaway.html

  xoxo Mishelle

  OdpovědětVymazat
 5. Krásná akce, je vidět, že jste si to užily👍

  OdpovědětVymazat
 6. Páni, ty laky musím mít :D. Nevíš, kdy budou v prodeji a v jakých drogérkách?

  OdpovědětVymazat
 7. Nikdy jsem nepochopila, jestli se ty face charty (obličeje) mají malovat stejně jako obličej líčidly která opravdu použiješ, nebo jen pastelkami... Každopádně krásná akce! A na tu modrou řasenku Rocket volume nedám dopustit :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)