Skromný nákup na World of Beauty & Spa 2014

Krásný podvečer všem :) 
 
Ani nevíte, jak moc jsem na sebe pyšná! Celou sobotu jsem byla v obležení skvělých věcí a koupila jsem si jenom 3 - jeeeej :)

Jak jistě víte, byla jsem na jarním veletrhu World of Beauty and Spa, který se konal jako vždy - v Letňanech :) Kupodivu jsem ani neměla seznam věcí, které potřebuji, proto jsem vzala sestřenku a vyrazily jsme na kukačku :)Prohlédnout všechny fotky a přečíst článek si můžete po rozkliknutí


Ráno mě teda docela naštvalo počasí, protože cestou do Prahy byl šílený déšt, ale ten kousek z parkoviště do areálu jsme rychle přeběhly :)

Dorazily jsme něco málo po 10 hodině a byla jsem ráda, že jsme měly VIP vstup a nemusely jsme čekat frontu na lístky, byla totiž docela zima.

A pak už jsme se jenom kochaly krásnými věcmi, které na nás koukaly ze všech stran :) Určily jsme si směr, kterým půjdem (aby nám nic neuteklo) a vyrazily jsme :)

Jako první jsme se zastavily u kosmetiky Sleek, které jsem se na podzim záměrně vyhla, protože jsem věděla, že bych neodolala. A taky že ne :D

Když jsem vybírala rtěnku, tak jsem zahlédla Markétu z Flower Paris, tak jsem ji byla jenom rychle pozdravit a zase jsem vybírala, protože všechno mizelo hrozně moc rychle :(

Pak jsem se v rychlosti zastavila u stánku Jordana a Milani, ale bohužel to co jsem chtěla, neměli. Lákaly mě ty růžičkové tvářenky, ale já moc tvářenkový typ nejsem, tak jsem odolala.

Když jsme míjely stánek SpaRitual, tajně jsem doufala, že u stánku bude hodně lidí, tak mě alespoň ty laky nebudou tak lákat:D A zrovna tam bylo prázdno, tak jsem už byla docela nakřáplá si koupit 2 laky, ale řekla jsem si, že prostě ne.

Kolem stánku Artdeco jsem prošla asi 3x a vždycky tam byl šílený nával, nakonec jsem ale ukořistila, to co jsem chtěla.

Asi kolem 13:30 hod. jsme vyrazily směr OC Letňany a tam jsme prolezly snad všechny obchody a pak si daly zaslouženou pauzu, obídek a kávičku :) Chtěla jsem nějaký lehký svetřík a boty, ale nic mě nezaujalo, tak snad příště :)


A co že jsem si to tedy koupila? :)

Podlehla jsem paletce očních stínů Oh So Special od Sleek. Bylo fakt těžké si nějakou vybrat, měli jich hodně, ale tato se mi líbila ze všech nejvíce. A za 230 Kč jsem ji tam nemohla nechat :)

U stánku Sleek jsem koupila ještě matnou rtěnku v odstínu Pink Freeze. Stála myslím, že 130 Kč.

A poslední věcí je báze pod oční stíny od Artdeco, která stála 125 Kč.


Jako vzoreček jsem dostala pleťový krém s hlemýždím extraktem.


Tiskovou zprávu z veletrhu si můžete přečíst ZDE.

A nakonec ještě jedno kokosové frapé a zvýkačková limonáda a kolem 18:00 hod jsme byly konečně na cestě domů :))


Byly jste na veletrhu, koupily jste si něco pěkného? V dubnu bude Interbeauty, chystáte se tam? :)

16 komentářů:

 1. tu paletku mám je úžasná užij si jí =) já teď budu kupovat již třetí =) Rtěnky taky mám a nejsou špatné. Artdeco báze..na tu mám spadeno již pěkně dlouho ;)

  Loveliness By Tess

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já se obávám, že až paletku porádně vyzkouším, tak budu mít takové nutkání si koupit další a pak další .. :D

   Vymazat
 2. Sleek rtěnku mám od Petry, tak schválně porovnáme, jak se nám osvědčí :-) Mám tedy jiný odstín...
  Jinak ses dost držela, já bych tam nechala majlant:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jsem na sebe taky patřičně hrdá :)) pojedeš na Interbeauty?

   Vymazat
 3. Paletka vypadá krásně. Artdeco bázi mám a jsem spokojená. A rtěnka má nádherný odstín :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bázi a paletku jsem hned další den musela vyzkoušet a jako wooow, stíny fakt držely jak přibyté :) ale ještě budu zkoušet tu bázi s jinými stíny :)

   Vymazat
 4. Wow, záávidím :D Ta Sleek rtěnka vypadá skvěle, snad bude i recenze :) O dokonalosti paletky i báze už vím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. recenze bude :) akorát potřebuji vychytat správné světlo, abych zachytila co nejlépe odstín :))

   Vymazat
 5. já jsem toho taky moc nenakoupila, nepřišlo mi, že by ty ceny byly nějak výhodnější. spíš jsem chtěla omrknout věci, ke kterým se moc nedostanu, třeba Milani a Jordanu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. veletrhy vždycky beru jako fajn den k tomu udělat dámskou jízdu :D kouknu se co je nového a třeba i něco pěkného pokoupím, takže tam jezdím za účelem se jenom kouknout :)
   dřív když ještě nebyly eshopy (cca 10 - 12 let) jsme tam s mamkou jezdily primárně nakupovat, protože moc nebylo kde :(

   Vymazat
 6. Můžu se zeptat kde jsi vzala ty VIP vstupenky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty se máš, myslela jsem, že se dají sehnat i jinak než jen přes známosti :( Taky bych se tam chtěla někdy podívat, ale bohužel jen samotná cesta tam a zpět mě stojí okolo 400kč a pak ještě platit vstupné, to se mi moc nevyplatí, škoda no.

   Vymazat
  2. tomu rozumím, já také musím do Prahy dojíždět a za cestu dám 300 Kč, ale beru to vždycky jako fajn den a takovou dámskou jízdu :)
   a jenom trošku prozradím, že během následujících dnů bude zde na blogu soutěž o lístky na veletrh Interbeauty, tak třeba se ti poštěstí :))

   Vymazat
 7. Stíny SLEEK jsou to nejbáječnější na co jsem kdy narazila! Taky je máš tak ráda?:-):-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zatím jsem nezkoušela úplně všechny odstíny v paletce (jsem věrná Naked), ale ty co jsem zkoušela, tak byly perfektní :)

   Vymazat

Děkuji za komentář :)