Červenec ve fotkách

Zdravím všechny :)

Vážně ten čas tak letí nebo jenom pořád píšu článek o uplynulém měsíci? A taky doufám, že vás tyto články baví, protože já je píšu s chutí, tak snad u toho neusnínáte nudou. I když můj život rozhodně není ničím zajímavý, takže je to spíš takový pohled do života běžného smrtelnika :))

A nebudu zdržovat a rovnou se pustíme do článku :))

Jen takový večerní relax po práci u filmů a seriálů :))Juchuu :)) Opět mám svůj blog v letáčku veletrhu World od Beauty & Spa, na který už se moooc těším :))
Takhle vypadá příprava na lakování :)) Někdy to opravdu zabere dost času, ale pořád mě to baví :) 


Červencový jídelní boxík Brandnooz mi po hoooodně dlouhé době udělal radost :)) A dorazily rovnou dva :DModré láčky já moc nemusím, ale tento je dokonalý, že? :)) Jako jasná letní obloha :))I něco trošku "ostřejšího" :D A nebojte, potom články nepíšu :DDDKrtečkovi se občas vůbec nechce vstávat :DJak říkám, lakovací hrátky mě pořád baví :)))Joohohooo :)) To bych byla špatná blogerka, kdybych nevyzkoušela tyto legendy od Benefitu, co? :DNaprosto jsem se zamilovala do tého vůně z The Body Shop. Nosila jsem ji každý den :))
Jedna sobota patřila blogerskému srazu, který byl naprosto skvělý. Sešla jsem se s Verunkou (Life with Sandra), Verunkou (Blueberry Pink) a Erikou (monalisa beauty) a ten den byl nezapomenutelný. Sice nám nepřišla ani jedna čtenářka, asi se nás všichni bály, ale i tak to bylo dokonalé. 

Poseděly jsme na Vyšehradě, kde bylo opravdu krásně a pak jsme se přesunuly do restaurace na něco dobrého k snědku. S holkama jsme probraly všechno možné a byla to příjemná sobota :)) A doufám, že jsme se neviděly naposledy :))

Po srazu jsem jela z Vyšehradu rovnou směr Letňany, kde na mě čekal přítel a vyrazily jsme do kina na Méďu 2. Každý to schváli, ale pořád jsem si nebyla jistá, protože už si moc nepamatuju první díl. Nakonec to bylo fajn a půlku filmu jsme prosmáli :DUdělala jsem si radost a v Ikee koupila něco pěkného :)) A měla jsem skvělého pomocníka na montáž :DJojo ... zase Mimoňi ... ale už mě to zase pomalu opouští, nebojte :D Od krtečka jsem k narozeninám dostala umělou kytičku, protože ví, že zahubím i kaktus :D A hned mi zabavil i dáreček od Verunku, Mimoně na bonbonky :DZE SRPNA JE TO VŠE :))) Snad jste neusly a článek vás moc nenudil :))
Jaký byl vás srpen samozřejmě jsem myslala červenec :D ?


6 komentářů:

 1. Hezké červencové okénko :) Můj srpen teprve začal, když už se ptáš :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. asi mi z toho vedra hrabe :DD sem myselal červenec samozřejmě :D

   Vymazat
 2. Moc pěkné fotky. Modrý lak je opravdu dokonalý, ale to už jsem ti tuším někde psala, že na tvých nehtech bude každý lak vypadat dokonale.Krteček je moc roztomilý a se srpnem to mám stejně jako Primadonna. :-)))
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkujuu moc :)) ale neboj, jsou odstíny, které mi vůbec nesluší :D

   Vymazat
 3. Pěkné fotky :-) Ten modrý lak vypadá krásně :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)