"Nedělní lakování" - jarní zdobení s razítky

Zdravím všechny :)

O lacích z jarní kolekce SpaRitual jsem vám už psala a i když na mintové laky úplně tak nejsem, do odstínu Caring jsem se zamilovala a hned jsem vymýšlela, jak jednoduše ho ozdobit a manikúru něčím vylepšit. A vůbec jsem nezahálela a vytvořila hned několik zdobení.
Opět jsem zvolila mé oblíbené razítkování, ale nechtěla jsem jenom klasický vzor, proto jsem si se zdobením trošku pohrála. Postupovala jsem úplně stejně jako při razítkování, ale vzor jsem hned neobtiskla na nehet, ale nechala na razítku. Pak jsem štětečkem vzor vykreslila pomocí bílého, modrého a mint laku, přetřela top coatem a nechala zaschnout. Tím jsem vytvořila jakoby nálepku, kterou jsem po zaschnutí pomocí pinzety opatrně z razítka sundala a celé dílo bylo na světě. Pak už jenom stačí nalepit na nehet, zafixovat topem a je to :)

A protože jsem se nemohla rozhodnout, který chci použít vzor, zkusila jsem rovnou dva. Ale více se mi líbí ten první a příště si musím dávat pozor na detaily a být preciznější.

První vzor 
Druhý vzor 

A nakonec rychlé zdobení, které zvládne opravdu každý a to ombré :) Nebo můžete nechat bílý prsteníček a kombinace bílé s mint vypadá taky moc hezky. JAKÉ ZDOBENÍ SE VÁM LÍBÍ? JE MINTOVÁ NA NEHTECH VAŠE OBLÍBENÁ?

14 komentářů:

 1. Všechny ty zdobení vypadají pěkně. Mint je skvělá barva, hodí se právě teď na jaře :)

  OdpovědětVymazat
 2. Všechno zdobení se mi líbí, ale nejvíce to poslední. Mint barvičku mám moc ráda. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 3. No to je krásný a hlavně detailně udělané.. Moc hezká práce :)

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 4. Taky se mi ten první líbí víc, ale opět sis s tím teda vyhrála.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 5. Mint je proste skvela!:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)