Únorové nákupy a novinky

Ahojky :)

Opožděně tu mám i nákupy a novinky za únor, takže žádné zdržování a pojdťe se podívat, co nového přibylo do mých kosmetických šuplíků :)Z Born Pretty Story mi dorazily dvoje vodolepky na zdobení nehtů a také Peel Off Tape, o které jsem už psala, tak se nezapomeňte podívat, protože to ušetří spousty práce :)V KIK jsem si udělala malé radost. Koupila jsem si ozdobné pásky, čajové svíčky a jednoduchou podložku, kterou jsem dala na šuplíček z IKEA, protože přítel si tam neustále pokládá čaj nebo kafe a samozřejmě bez podtácku :)Na eventu SpaRitual jsem dostala nějaké dárečky a na vyzkoušení jsem si půjčila laky Gold, tak pro vás pilně testuji :)To bych nebyla já, abych si nekoupila nějaké blbůstky na nehty. Tentokrát jsem zatoužila po destičkách, které mají naprosto dokonalé vzory. A k objednávce jsem přihodila i další razítko, protože těch není nikdy dost.Od mojí milé Luci, jsem dostala tyto krásné dárečky. Jen tak, pro radost :))A nakonec pár produktů od Revlonu, které jsem dostala na vyzkoušení :)A z únorových nákupů a novinek je to vše. Jsem ráda, že toho je málo, protože se opravdu snažím nakupování omezit a spíš se snažím vypotřebovávat.


CO VÁS Z ÚNOROVÝCH NÁKUPŮ ZAUJALO? 

P.S. už chystám březnový nákupový článek, který bude ... ehm .. o něco delší :))

14 komentářů:

 1. Ty destičky mají úžasné vzory a zaujala mně i nadílka od Revlonu:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju :) destičky jsou boží, už se těším, až bude chvilka a všechny vyzkouším :))

   Vymazat
 2. Ty destičky s razítky jsou moc pěkné :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkné nákupy. Zaujaly mě ty destičky a Revlon.
  SimonetaBlog

  OdpovědětVymazat
 4. Ty destičky jsou skvělé, ráj pro mě :))

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 5. Mě zaujalo všechno! Destičky jsou krásně a ty laky na nehty no super, už se těším na recenze.
  Beauty by K. - soutěž

  OdpovědětVymazat
 6. Ta vločková destička je nádherná, hned jsem šla gůglit kde se dá koupit, ale na eshopu i na Etsy jsem našla jen 4, B05 nikde nemají :-(

  OdpovědětVymazat
 7. Holky, kdyby měl někdo zájem, není problém se přidat, jednou za čas děláme s holkama hromadně objednávku. Ono samostatně platit jednu destičku za 15 dolarů a k tomu poštu za deset.... je docela opruz.
  Takže kdyby jste chtěly, stačí napsat Alence a nebo mně. Vždycky se dá domluvit :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)