⛄ Leden ve fotkách ⛄

Ahoj všichni :)

Doufám, že se máte skvěle a pro odlehčení čtení o lacích na nehty tu mám připravený článek plný fotek a zážitků z ledna. Tak se můžete pustit do nahlédnutí do mého soukromí :)


Ani letos nechybělo focení vloček :) Nikdy mě nenapadlo, jak jsou dokonalé :)
A ještě jedna :)
Neodolala jsem výprodejům :) Co by to asi mohlo být? Uvidíte v lednových nákupech :)Znáte seriál Stranger Things? Naprosto dokonalý a během prvních minut jsem věděla, že to bude pecka :)Ten pohled mě nikdy neomrzí :)Bohužel na mě taky skočila chřipka :(Ještě, že jsem byla nemocná. Cestou do práce bych asi zamrzla :))Tak špatně mi teda dlouho nebylo. Vůbec jsem se nemohla zbavit teploty. To mi ten rok začal moc hezky.Dokonalost :)Vyrazili jsme do kina. Vinu Dieselovi se totiž neodolává :)Pěkně jsem se naštvala na Sephoru, teda spíš na jejich eshop. Tak jsem prošla kolem bez zaváhání :DMoje nejoblíbenější tyčinka, fakt výborná :)První letošní burger a samozřejmě drby s kamarádkou :)Neodolala jsem ani novým voskům od Yankee a už pálím jak divá :)Ehm ... asi víte, že jsem úchyl na laky na nehty ... ale i tak trošku na vosky :) Mám tam pár pokladů, které se mi ani nechtějí pálit :(Rovnou jsem všechny nafotila a postupně vám o nich budu psát :)Fotila jsem pro vás zimní kolekci SpaRitual :)Fotit doma s umělým sněhem nebylo to pravé, tak jsme vyrazili do přírody :)Doufám, že se vám fotky líbily :)Wild Mint je sice opravdu hodně silná vůně, ale sedla mi :)A to je z ledna vše. Občas jsem kvůli sněhu a zimě měla pocit, že se zahrabu do nory a vylezu až na jaře :) Ale leden utekl rychle a teď už jenom čekat na to, jaké zážitky přinese únor :)

►►►JAKÝ BYL VÁŠ LEDEN? ◀◀◀

6 komentářů:

 1. no po pravde, zima bola krásna, ale už by mohla odísť :D inak tie vločky sú aké pekné :) úžasne, čo dokáže príroda vytvoriť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 2. Moc se těším na články o voscích :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mám také jarní novinky od YC a těším se až zapálím wild mint, každý píše že to je velmi silná vůně, tak jsem zvědavá :)
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)