Soutěž o vstupenky na jarní veletrh kosmetiky World of Beauty & Spa

Ahoj všichni :)

Jaro se pomalu hlásí o slovo a milovnice kosmetiky proto nesmí zapomenout na jarní veletrh kosmetiky World of Beauty & Spa, který se koná 10. a 11. března. Samozřejmě mám pro vás soutěž o volné vstupenky, tak se nezapomeňte zapojit :)Do světa krásy, pohody i zdravého životního stylu již po třiadvacáté srdečně zve tým kosmetického veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2017, který se pořádá 10. a 11. března 2017 v Pražském veletržním areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany.

Veletrh pro Vás připravily více než čtyři stovky vystavovatelů a mnoho desítek nejlepších odborníků – kosmetiček, dermatologů, vizážistů, stylistů, kadeřníků, nehtových designerů, odborníků na aromaterapii, péči o nohy, fyzioterapii, masáže i zdravý životní styl. Účast na WORLD OF BEAUTY & SPA je výzvou pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novinkami ve světě krásy a harmonie a inspirovat se známými osobnostmi z oboru.

Kosmetická a anti-aging péče, relaxace, zdravý životní styl: ukázky péče leaderů kosmetického oboru na stáncích budou doplněny programem na podiu i v salonku. Návštěvníci uvidí nové metody v péči o pleť a tělo spojené s aromaterapií a vyvinuté ve světových laboratořích, stejně jako zdokonalené tradiční přírodní receptury od našich babiček či dovezené z exotických zemí.

Programem budou provázet úspěšní odborníci z řad vystavujících firem i oborových sdružení a asociací. Novinky ve fyzioterapii předvedou odborníci z Asociace pracovníků v regeneraci. Česká podiatrická společnost připravila opět odborný workshop a celodenní bezplatné poradenství, dozvíme se o zážitkovém saunování. Náměty plné vůní přinesou odborníci z České aromaterapeutické společnosti i Asociace českých aromaterapeutů, na programu spolupracujeme s Unií kosmetiček. Veletržní ukázky mohou být pro návštěvníky nejen zážitkem a inspirací pro vlastní relaxaci a péči o krásu a zdraví, ale zároveň motivací pro další kvalifikaci, rekvalifikaci či námětem pro nové zaměstnání.

Trendy v líčení, účesech i módě přicházejí s nastupujícím jarem. V průběhu veletržních dnů se na podiu budou střídat přední vizážisté a stylisté a mistrně předvádět jarní a letní novinky „trendsetterů“ Soutěžní inspirací bude „Avantgarde“ make-up znamenité Štěpánky Podroužkové, „Urban Cherokee“ ztvárňovaný pod vedením úžasného vizážisty s Pavla Bauera, na nějž bude navazovat přehlídka ve spolupráci s Romanou Topinkovou. Svěží inspirací budou práce mladých designerů na téma „Ve znamení zvěrokruhu“ či líčení a účesy ve stylu „Pin Up Style“. Návštěvníci uvidí kadeřnické kreace vytvořené týmem Honzy Hlaváčka, Romanou Topinkovou či Honzou Špilarem i nové téma soutěže „INSPIRACE 2018“. Soutěžit se bude také v nail artu, manikúře, prodlužování vlasů, špendlení modelů a nebude chybět soutěž věnovaná tzv. „naturálnímu fitness“. V přehlídkách butiku Fashion Island nebudou chybět miss: Česká Miss Lucie Kovandová, Česká Miss Karolina Mališová, Miss Face 2016 Nikola Uhlířová, Miss bikiny a II. Vicemiss Miss Face 2016 Zuzana Straková. Na podiu i stáncích se návštěvníci opět setkají se známými osobnostmi. Vše doplní nabídka dalšího vzdělávání i rekvalifikací.


Více informací na webu: www.WorldOfBeauty.cz či Facebooku

Co můžete vyhrát?
1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017
3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2017

Výhra bude výherci předána přímo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 10. a 11. března 2017. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek, který se bude nacházet přímo u vchodu na výstavu.

Výhry dodala: Firma EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA


Podmínky soutěže (prosím, čtete pozorně)
1) být pravidelným čtenářem mého blogu přes GFC (ikona je v pravé liště)
2)
do komentářů napsat
- správnou odpověď na soutěžní otázku (je uvedena níže)
- napsat, co si plánujete na veletrhu koupit a na jaké vystavovatele se těšíte
- napsat vaši emailovou adresu, kam vás v případě výhry kontaktuji
3)
těšit se na veletrh a držet si palce :)

A pokud sledujete Facebookové stránky veletrhu, tak si můžete přidat ještě jeden soutěžní komentář a zvýšit svou šanci na výhru :)

 

!!! Soutěž trvá od 20. 2. 2017 do pátku 3. 3. 2017 20:00. Pak pomocí randomu vylosuji výherkyně, zveřejním je zde a kontaktuji je emailem. Pokud se mi vítězky neozvou do tří dnů, vylosuji náhradnice. 

Soutěžní otázka zní: Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 10. – 11.3.2017 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční několik soutěží juniorů. Jak se tato soutěž jmenuje?
a) Junioři 2017
b) Junior beauty
c) Kalibr cup

Držím všem palce a doufám, že se na veletrh těšíte :)

EDIT z 3.3.2017 - soutěž je ukončena, gratuluji vítězkám :)


19 komentářů:

 1. c) Kalibr cup - vždycky si nakoupím kosmetiku a dárečky rodině .... Marie1177@seznam.cz Těším se.

  OdpovědětVymazat
 2. ahoj, odpověď je c) Kalibr cup. Těším se na doplnění zásob od Milani a Sleeku:-). ssimka@centrum.cz GFC: Simona Zahrádková

  OdpovědětVymazat
 3. a na fb sleduji také pod jménem Simona Zahrádková. ssimka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 4. 1. splněno
  2. a) Kalibr cup b) jednoznačně laky na nehty, značky třeba OPI, China glaze,...podle toho co vše tam bude :D c) nailsfromczech@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 5. Kalibr cup
  Milani, Jordana, Moje, E-style, jestli tam budou :)
  agiiisek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. sleduju už dloooouho :-) GFC: Barzoolka
  nejvíc se těším na Milani, Sigma štětce a sparitual
  kaisa.b()centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 7. a na FB sleduju jako Bára Zulkovská
  kaisa.b()centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Odpověď C :)
  Sleduji
  A.pocepicka@hotmail.cz

  Nejvíc se těším vždy na nové a neokoukané značky. Snad jich bude letos dost!

  OdpovědětVymazat
 9. Na FB sleduji jako Andrea Počepická

  OdpovědětVymazat
 10. Odpověď je Kalibr Cup
  Těším se na stánek přírodní kosmetiky ATOK, Saloos a také na dekorativku jako je Milani, Sleek, NYX apod :)
  janca.holikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Sleduji, odpoved C tomanova.katerina@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Ahojky,
  sleduji tě přes FB i GFC jako Lenka Špryslová
  správná odpově´d je že se soutěž jmenuje c) Kalibr Cup.

  spryslik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Ahojky,
  sleduji i veletržní stránky jako Lenka Špryslová
  proto přidávám další komentář.
  na veletrhu zatím plánuji koupit si nějaké paletky od Sleeku.

  spryslik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. c) Kalibr cup
  Ahoj, sleduji přes FB Nick Míša a mail misa1188@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Kalibr cup
  Chci si koupit footlogic
  fx80010@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 16. Ahoj, správná odpověď je c) Kalibr cup, na veletrhu si plánuji koupit dekorativní kosmetiku, těším se na všechny vystavovatele, procházím celý veletrh a nikoho nevynechávám :-). shakiralynda@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Správná odpověd je C Kalibr cup. Chci si pořídit hlavně pečující kosmetiku a něco z dekorativky například Sleek. Rada něco nafotim i na blog. k. fritschova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. DĚKUJI VŠEM, TÍMTO SOTUTĚŽ UKONČUJI A BĚHEM CHVILKY DO ČLÁNKU DOPLNÍM VÝHERKYNĚ :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)