Pozvánka na podzimní veletrh kosmetiky World of Beauty & Spa + soutěž o vstupenky

Zdravím všechny milovníky kosmetiky :)

I když je možná brzy, ale podzimní veletrh kosmetiky World of Beauty & Spa už se blíží. Občas mám pocit, že čas utíká tak rychle, že jenom chodím na veletrhy a kochám se kosmetikou :) I tentokrát mám pro vás soutěž o volné vstupenky, tak se nezapomeňte zapojit :)


Již 24. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 PODZIM bude nezapomenutelným výletem do světa krásy, pohody i nových zážitků a zkušeností.

Stejně jako dvě desítky tisíc pravidelných návštěvníků ani Vy si nenechte ujít návštěvu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v pátek 8. a sobotu 9. září v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany. V nabídce bude několik stovek prestižních značek z oborů profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro kosmetické, kadeřnické a nehtové salony, wellness, spa, hotelovou péči i výrobky pro finální spotřebitele. Jedním z „hitů” bude opět přírodní péče. Odborníci na stáncích se budu věnovat anti-aging metodám, aromaterapii, péči o nohy, masážím, relaxaci, regeneraci i alternativním metodám péče o tělesné a duševní zdraví.

Největší trendy v líčení, účesech, odívání – look 2017/2018 budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera i Štěpánky Podroužkové, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Honza Špilar a další úspěšní kadeřníci i výherci soutěží. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní soutěžní klání. K „highlights“ patří Mistrovství České republiky v make-upu, pořádané Pavlem Bauerem. Pro kosmetičky a vizážistky je také přichystána nová atraktivní soutěž „Face Airbrush Make-up Open“. Pro šikovné kadeřníky – vybrané finalisty – je opět vyhlášena oblíbená soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2018. Tradiční podívanou pro ženy i muže bude soutěž v naturálním fitness a pro nehtové designérky je připraveno každoroční Mistrovství ČR v nail designu.

Další novinkou ve veletržních soutěžích bude mezinárodní soutěž designérů Fashion Games, stejně jako první ročník soutěže pro zručné pedikérky „International Beauty Foot Cup Czech“, kde hodnota sponzorských darů pro soutěžící převyšuje 160 tisíc korun.

Nabídku široké palety zážitků ze světa krásy, módy a životního stylu zpříjemní nezapomenutelná atmosféra veletrhu, nabídky mnohých zkrášlovacích služeb zdarma či za velice příznivé ceny. Další zážitky může přinést i návštěva okolních akcí: veletrhu dekorací FOR DEKOR & HOME, veletrhu Sběratel, Minerály a drahé kameny a Bijou Expo.

Fotogalerii z předešlých akcí, videa, aktualizovaný program jakožto i další informace o veletrhu najdete na webu a Facebooku.A teď slibovaná soutěž o volné vstupenky :)

Co můžete vyhrát?
1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017
2. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017
3. cena – 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2017

!!! Výhra bude výherci předána přímo na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 8. a 9. září 2017. K tomuto účelu bude sloužit PRESS stánek, který se bude nacházet přímo u vchodu na výstavu !!!

Výhry dodala: Firma EXPOBEAUTY PRAGUE, s.r.o., pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 8. a 9. září 2017


Podmínky soutěže (prosím, čtete pozorně)
1) být pravidelným čtenářem mého blogu přes GFC (ikona je v pravé liště)
2)
do komentářů napsat
- správnou odpověď na soutěžní otázky (jsou uvedeny níže)
- napsat, co si plánujete na veletrhu koupit a na jaké vystavovatele se těšíte
- napsat vaši emailovou adresu, kam vás v případě výhry kontaktuji
3)
těšit se na veletrh a držet si palce :)

A pokud sledujete Facebookové stránky veletrhu, tak si můžete přidat ještě jeden soutěžní komentář a zvýšit svou šanci na výhru :)

 

!!! Soutěž trvá od 4. 8. 2017 do pátku 1. 9. 2017 20:00. Pak pomocí randomu vylosuji výherkyně, zveřejním je zde a kontaktuji je emailem. Pokud se mi vítězky neozvou do tří dnů, vylosuji náhradnice. 

Soutěžní otázky zní:

1) Kolik vystavovatelů se přibližně zúčastní veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 8. a 9. září 2017 v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 50
b) 100
c) více než 300

2) Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 8. a 9. září 2017 v PVA Expo Praha – Letňany, bude probíhat kadeřnická soutěž Inspirace 2018. Jaké je téma této soutěže?
a) Svatební účes
b) Barva do střihu
c) Balayage & Ombré


Držím všem palce a doufám, že se na veletrh těšíte :)


Správné odpovědi jsou 1c a 2c
Vstupenky i s balíčkem vyhrává první správný komentář, tj. Adéla K.


9 komentářů:

 1. 1c
  2b
  sledujem ako nikola benkova
  n.princess@azet.sk
  ja by som si kupila urcite milion toho ako vzy :DD ale v prahe som este nebola, vzdy len v bratislave takze by to bolo super :) drzim si palce !

  OdpovědětVymazat
 2. 1c
  2b
  Mě nejvíce zajímají značky přírodní kosmetiky - ATOK, Joik, Khadi, Nobilis Tilia a další, ráda si na veletrhu kupuji i všelijaké kosmetické doplňky (houbičky, pilníky, kleštičky na nehty apod..)

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 4. 1c; 2c
  blog sleduji z google účtu Petra Holíková
  na FB sleduji jako Petra Krahulcová Holíková
  na veletrhu se těším hlavně na výrobky od makeup atelier paris (Iana Willkofer), které určitě musím vyzkoušet:)
  kontakt vikadylko@centrum.cz
  díky!

  OdpovědětVymazat
 5. 1c; 2c
  blog sleduji z google účtu Petra Holíková
  na FB sleduji jako Petra Krahulcová Holíková
  na veletrhu se těším hlavně na výrobky od makeup atelier paris (Iana Willkofer), které určitě musím vyzkoušet:)
  kontakt vikadylko@centrum.cz
  díky!

  OdpovědětVymazat
 6. 1c) více než 300, 2c) Balayage & Ombré
  Těším se, prima relax, nakoupím kosmetiku sobě i blízkým ..., okouknu novinky ....
  na FB sleduji Marie Rohošková, mail: Marie1177@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. DĚKUJI ZA ÚČAST, TÍMTO SOUTĚŽ UKONČUJI :)
  SPRÁVNÉ ODPOVĚDI BYLY - 1C a 2C

  Tím pádem vstupenky vyhrávají - Adéla K., Petra Holíková a Marie Rohošková ... moc gratuluji :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)