"Nedělní lakování" - hrátky se SpaRitual

Zdravím všechny :)

Dnes pro vás mám připravené hned troje zdobení, které vám zabere opravdu jenom pár minut a je tak jednoduché, že je zvládne každý. Často totiž brouzdám po ebay a věřte mi, že někdy je to zlo (nejen pro nehtové maniaky). Každou chvilku totiž objednávám nějaké zdobení a pak nevím, co mám lakovat dřív. A konečně přišla řada na vločky a hvězdičky a v dnešním článku vám ukážu, jak rychle nehty ozdobit pomocí razítek a samolepek :)Základ všech nail-artů dnes tvoří krásný tmavě fialový odstín Solitude. Na fialovou barvičku jsem dostala chuť už někdy létě, ale protože jsem lakovala v těch šílených tropech, vyskákaly bublinky. Bylo mi líto odlakovávat, proto jsem přelakovala odstínem Dreamer. Ten v čiré tekutině ukrývá maličké fialové třpytky a spoustu barevných glitrů. Fialovou barvu krásně oživil, zbavil mě neposlušných bublinek a hned manikúra vypadala skvěle. Bohužel se již tento odstín neprodává, takže pokud na něj přeci jenom někde narazíte, neváhejte :) A to bych nebyla já, abych nehty nechala jen tak a na řadu přišly i razítka. Na ukazováček a prsteníček jsem proto narazítkovala bílé vzory, které se mi ve finále moc líbily. Hned to vypadalo, jako by mi manikúra zabrala spoustu času a přitom to byla jenom taková záchranná mise :) 

A když už jsme se konečně dočkali sněhu, chtěla jsem fialový odstín vyvětrat znovu.
A tentokrát jsem si na pomoc vzala můj nejoblíbenější zimní top coat v odstínu First snow. Ten je ze zimní kolekce 2014, který je momentálně vyprodaný. To je škoda, protože na zimu je to můj must have. Na levou ruku jsem nalepila vločky a pravou ruku jsem pomocí vodolepek ozdobila hvězdičkami :)


A to je pro dnešek vše, tři rychlé a snadné zdobení, které určitě zvládnete :)

Použité produkty:
- SpaRitual - Solitude
- SpaRitual - Dreamer
- SpaRitual - First Snow
- destička z ebay + bílý razítkovací laky Essence
- samolepky vloček z ebay
- vodolepky z bornprettystore.com


KTERÉ ZDOBENÍ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE? :) 


Vločky :)Hvězdičky :)

18 komentářů:

 1. Jé, ty jsou krásné :)U mně vedou vločky :)

  OdpovědětVymazat
 2. Vločky a hvězdičky...to je něco pro mě :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro mě taky :)) vloček mám ještě v plánu hodně, tak jsem zvědavá, jak to stihnu :)

   Vymazat
 3. Me se libi to s tema vlockama. :-)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 4. mně by se klidně líbil už jen ten fialovomodrý podklad se stříbrnými třpytkami, což vypadá úplně jako jasná noční obloha:)

  OdpovědětVymazat
 5. To lakování s vločkami je nádherné. :-)
  welcometomyworld

  OdpovědětVymazat
 6. Jako vždy krásné nehty, které se ideální hodí do tohodle počasí :) Skvělý nápad!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář :)