Listopad a prosinec ve fotkách

Sice už je konec ledna, ale teprve teď jsem se pustila do nějakých starších restů. Jako první tu mám přehled toho, co jsem podnikala v listopadu a v prosinci. Oba měsíce utekly sice rychle, ale zažila jsem toho spoustu - blogerský event, vánoční Prahu, ale i Drážďany. Více se dozvíte v článku.
S Péťou na kávičce a dortíku.Pak jsme vyrazily na blogerský event se značkou Tesori. Stále vám dlužím článek, ale slibuju, že během týdne určitě bude, protože to byl jeden z nejlepší eventů, na kterém jsem byla :)
Hned jak jsem dorazila domů, musela jsem vyzkoušet novou pěnu. A také jsem si musela vyfotit na památku "tetování", které jsem si na eventu nechala udělat.Procházka :) Na burgeru :)
Drink samozřejmě také nesměl chybět :)
Překážková dráha do práce :) Vánoční strom v OC Letňany :)
S bráchou jsme losovali a měli jsme docela štěstí a vyhráli jsme užitečné věci (aneb když plánujete bydlení, sleva na koberce je důležitější než sleva na kosmetiku) :)A konečně i perníčkové latté z Costy :)Vyrazili jsme do kina na Thora, který se nám líbil a nenudila jsem se ani minutu.
Cesta do Prahy na kupování materiálu na rekonstrukci.
Připadala jsem si důležitě :D

Uff ... byla to fuška :)

To bych nebyla já, abych neměla adventní kalendář s Krtečkem :) Nakonec se mi doma sešly rovnou tři :)Olaf je taky můj oblíbenec :)
Relax a regeneraci si zaslouží i ruce.
Z práce domů za tmy má občas i výhody, když je obloha tak nádherná :)
Malej trhač :)


Procházka :)

Vyrazili jsme na rozsvícení vánočního stromku :)
A svítí :)
Samozřejmě ani vánoční Drážďany nesmí chybět :)Ty hrnečky ve stylu cupcake byly božííí.Něco pro milovníky jednorožců :)Nikdy nezapomenu vyfotit stánek s krtečkama :)
Kávička po obědě :))
Nehty také nesmí chybět ... no jen ten sníh chyběl.
Večerní procházka :)Sobotní večery s Harrym :)Neodolala jsem vánočnímu tričku z F&F.Tyto kafíčka si vždycky z Německa vozím do zásoby :)Pustila jsem se do pečení cukroví :) Měla jsem tu nejlepší krabičku s krtečkem :))V NanuNana jsem narazila na tento hrneček. Už jsem ho měla v košíku, ale nakonec jsem ho vrátila. Samozřejmě jsem doma litovala. Ale co, je to jenom hrneček a navíc, jsem pod stromečkem našla lepší :)S kamarádkou jsme vyrazily okouknout OC Chodov a trošku jsme tam bloudily :) Je to tam obří :) A jako každý rok, jsme vyrazily na procházku Prahou :)


Ač nám vždycky na procházku vánoční Prahou vyjde krásné počasí, příjemná koupel na zahřátí byla nutností :)


Na zahřátí i káva a svíčka WoodWick :)Dorazila mi i spousta úžasných balíčků. Tento je od eshopu kupkosmetiku.cz. V práci jsem dostala milé překvapení :)Káva na zahřátí a zpět do práce :) Zkusila jsem si práci skladníka a ufff, je to pěkná fuška :) Skoro celý prosinec mi dělala společnost tato nová pěna od Tesori.S kamarádkou vždy před Štědrým dnem vyrazíme na drink, předat si dárečky a popřát krásné svátky.
Tentokrát jich bylo víc, ale o to byla větší sranda :) Opět jsme koupili jedličku :) Ježíšek dorazil do práce o něco dříve :))
Miminka od Air Wick voní naprosto úžasně. Navíc dobře hoří a vyhoří celé. Kdo mě sleduje pozorně, tak ví, že jsem měla stejnou fotku i loni. Ale tentokrát máme o jednoho člena navíc - o zajíííčka :)I mezi svátky jsme vyrazili na procházku Prahou a rovnou jsem zkoušela fotit na nový mobil. Přešla jsem z Huawei P9 Lite na P10 Lite a jsem moc spokojená. 
Byli jsme okouknout podlahy a nejvíce mi do oka padl tento dekor.


K Vánocům jsem dostala kávovar, takže jsme celé svátky řádně testovali :) A nakonec co jiného, než Silvestr :) Listopad i prosinec byl sice hodně náročný, ale opět mám na co vzpomínat :) 
Doufám, že i vy jste si konec roku užili a dejte mi vědět, jestli vás nějaká fotka zaujala :)

4 komentáře:

Děkuji za komentář :)