Únor ve fotkách

Ahojky :))

Jsem to ale zapomnětlivá. Úplně jsem zapomněla publikovat tento článek, ve kterém vám ukážu, co všechno jsem podnikala v únoru. Ten totiž uběhl tak rychle, až mám pocit, že jsem jenom chodila do práce a na nic jiného nezbyl čas. Ale nebojte, stihla jsem toho poměrně dost, tak se můžete podívat a trošku se odreagovat od kosmetiky a laků :)

Pokoušeli jsme se dělat čokoládové mističky ... ehm ... jak to dopadlo uvidíte na videu :) Jeden odpočinkový páteční večer :)Už i mamka podlehla voskům Yankee :)
Kulturní večer na sv. Valentýna :) Byli jsme na představení Caveman a určitě si to nenechte ujít, my jsme se pořádně nasmáli :)I sníh se ještě na pár chvil ukázal :)Koupání :))


Nehty nesmí chybět :) 
Na eventu SpaRitual to bylo jako v ráji. Tolik krásných laků, jen těžko se odolávalo :)Vzdělávat se je stále potřeba :)Ukázka letní kolekce SpaRitual. Odstín Bold musím mít :)) Posezení s přáteli u dobrého jídla :)Milé překvapení od Revlonu :)Nechala jsem si vyvolat několik fotek z Vyvolej.to. Byla jsem zvědavá, jaká bude kvalita a jsem moc spokojená :)A zase nějaké nehtíky, tentokrát s laky Gold :)Připravy na veletrh a všechny tyto vstupenky byly pro vás :)Nezdravé posezení s kamarádkou a naprosto výborný zmrzlinový dort :)Stále se s Olympusem učím, takže fotím, co se jen dá :))Procházka :))

Něco na zahřátí :)Goldům jsem podlehla víc, než jsem chtěla :))


Rychlá a chutná véča - domácí tortilka :)A to je vše :) Únor utekl opravdu hodně rychle a skvěle jsem si ho užila :)

SNAD SE VÁM FOTKY LÍBÍ A TROŠKU JSTE NAHLÉDLI DO MÉHO SOUKROMÍ.

6 komentářů:

 1. Krásné fotky. :) S Olympusem ti to jde. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. děkuju :) ještě musím potrénovat, ale už jsme celkem kamarádi :)

   Vymazat
 2. "Skvělé" video jsi dala na facebook, tak jsem se přišla uklidnit:-D
  Nauti laky jsou krésné! Mističky na balonku to jsem viděla myslím na instagramu video, to jsem teda zvědavá, je to moc pěkný nápad, také bych zkusila..
  Zdobení nehtů máš krásné, na to jsi fakt machr!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D o videu mi ani nemluv, ani teď nevím, co si mám myslet :D
   a děkuju moc :))

   Vymazat

Děkuji za komentář :)